InDesign CS2 start niet meer op na font-experimenten

Pagina: 1
Acties:
  • 150 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • RePlayer
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 24-01 08:25
Ik heb hier een PowerMac G5 met OS X 10.4.11 waarop met het programma Linotype FontExplorer X gerommeld is met fonts. Nu start InDesign CS2 (4.05) niet meer op. De rest van de CS doet het nog wel.

Het splashscreen verschijnt wel, maar blijft hangen bij: "Executing startup services".

Ik heb de hele suite inclusief preferences opnieuw geinstalleerd zoals aangegeven wordt door Adobe, en de Adobe Knowledge Base doorgeplozen maar kom er niet uit.

Wie helpt me verder?

---


Verwijderd

hmmm, hier staat de oplossing

http://indesignsecrets.co...-indesign-preferences.php

suc6

  • RePlayer
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 24-01 08:25
Ik heb de preferences opnieuw laten aanmaken door de toetscombinatie, maar dit heeft niet geholpen. Bovendien heb ik alles nogmaals handmatig verwijderd en opnieuw geinstalleerd, maar nog steeds start 'ie niet op..

---


  • RePlayer
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 24-01 08:25
Heb het uiteindelijk op kunnen lossen door Indesign op een andere Mac te installeren, en de Fonts mappen uit de Library, System en User mappen over te zetten..

Waarschijnlijk miste er ergens een font dat door InDesign gebruikt wordt.

---