Toon posts:

Video kaart input s-Vhs, geen weergave

Pagina: 1
Acties:
  • 259 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste,

Ik heb zonet een Tv kaart geinstalleerd namelijk:
Link

Nu heb ik op de mini din input een camera aangesloten om te testen of gij werkt, maar ik krijg geen beeld binnen op men pc en weet ook niet welke software ik moet gebruiken om beeld weer te geven van deze kaart ..?
Weet iemand wat ik juist moet doen?
Alvast bedankt!
Mvg Frederick

  • Caveman
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-07 12:05

Caveman

whahoehaha

Zat er geen software en drivers bij de kaart ? Meestal zit daar ook wel een handleiding bij..
Je geeft zelf een link naar de kaart daar staat precies bij welke het is nl. een Asus TV-7131/FM Analogue & Hybrid TV Tuner Driver. Heb je al eens bij asus gekeken ? Kortom je kunt weer ff vooruit ;)

I don't need to "Get a Life." I'm a Gamer. I 've lots of Lives !


Verwijderd

Topicstarter
Beste,

Ik heb niets van handleiding of driver bijgehad, heb de driver wel gevonden op PB website en tevens de handleiding op Asus. De kaart komt uit vroegere pc had ze nog nooit gebruikt.

Momenteel even aant het proberen met cyberlink power cinema.

Mvg Frederick

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 10:03

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

S-VHS is een videobandformaat 8)7

Geen wonder dat je daar geen beeld mee krijgen...

Verder horen vragen over Consumentenvideo (dus ook TV (kaarten)) in dat subforum thuis en niet hier. Maar waar dan ook op GoT zijn topics zonder duidelijke specs en zonder basic zaken zoals handleiding opzoeken en doornemen niet de bedoeling.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.