Toon posts:

D-link switch en netwerk

Pagina: 1
Acties:
  • 102 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik ben een totale leek op gebied van netwerken, en vond niet zo direct mijn antwoord via google.

Dus ik heb zopas een D-link dgs-1005D switch gekocht, kan ik hiermee bv van mijn laptop gegevens doorsturen naar mijn desktop, of van mijn desktop aan gegevens geraken die op mijn laptop staan.

Dus ik zal ook even de installatie uitleggen, ik heb een telenet modem, die gaat naar de switch, vanuit de switch vertrekken er 2 kabels naar boven in de leefruimte die uitmonden in een contact dat uit de muur komt.

Daar heb ik een draadloze router van Us Robotics aangesloten.

Dus ik heb perfect internet op mijn desktop, perfect draadloos internet op mijn laptop, maar ik zie de ene pc op de andere niet.

Of heb ik het verkeerd aangesloten, en moet ik eerst de router op de modem aansluiten en dan pas de switch

Verwijderd

Topicstarter
Even nog een verduidelijking, aan het ene muurcontact staat mijn router, en het andere mijn desktop rechtsstreeks in de muur, dus dit zit niet meer op de router.