Welke server behuizing?

Pagina: 1
Acties:
  • 125 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Sjefke32
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07-02 22:53
Beste mensen,

Ik ben op zoek naar een serverbehuizing. Aangezien deze bij mij in het zicht komt te staan wil ik ook een mooi uiterlijk. Het gaat om een 19'' Rackmountable serverbehuizing.

Er waren twijfels over de grootte van de server, namelijk 3 of 4U. Uiteindelijk denk ik dat 3U het best geschikt is aangezien ik dan precies genoeg plek heb voor 2 van deze behuizingen.

Zoals eerder gezegt ga ik ook voor een mooi uiterlijk, nu heb ik de volgende behuizingen gevonden:

Antec Take 3,
Deze wordt geleverd met voeding. Een voeding is maar bijzaak aangezien ik daar al over beschik. Persoonlijk vind ik het frontpaneel van deze behuizing verschrikkelijk lelijk en vraag mij dan af of deze verwijderbaar is??

Chenbro RMH31300H-011,
Deze wordt geleverd zonder voeding. De behuizing beschikt over veel uitbreidingsmogelijkheden en heeft naar mijn mening ook nog eens een mooi uiterlijk. Enige minpuntje is dat deze slecht verkrijgbaar is in NL en ik nog geen goede winkel heb gevonden die deze tegen een relatief lage prijs kunnen leveren.

Verder heb ik nog geen andere behuizingen kunnen vinden misschien dat jullie nog suggesties hebben? Wel is het handig om erbij te vermelden dat ik geen kast kan gebruiken die dieper is dan 70 cm.

BvD

  • arnoman
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 05-02 20:55
Ik weet niet veel af van 3U kasten, maar ik weet dat WebConnexxion een groot gedeelte van het assortiment van Chenbro kan leveren. Mijn RM kast komt er ook vandaan.

  • moto-moi
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 09-06-2011

moto-moi

Ja, ik haat jou ook :w

Ehm, wat wil je erin proppen? Dat is bij ons altijd de stelregel om te zien wat voor kast we nodig hebben :)
Je kunt natuurlijk een 4U kast kopen, maar als je er maar 2 schijven in wilt proppen kun je net zo goed een 1U pizzadoos kopen :) Verder, zo'n 19" kast is leuk, maar die maken bijna zonder uitzondering een onwijs pokkeherrie, kun je niet beter voor een grote desktopkast kiezen zodat het geluid wat minder is? :)

God, root, what is difference? | Talga Vassternich | IBM zuigt


  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 16:19
Maar bij 3of4 U maakt ie vaak wel al minder lawaai dan een 1of2 U