Toon posts:

buffer overrun detected, oid - hulp gevraagd

Pagina: 1
Acties:
  • 52 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik wilde een quicktime filmpje op de site van de band plaatsen. Als alles goed is zou het gewoon moeten werken, de HTML codes zijn correct en alles ok, zie:
http://www.champagnebarbecue.com

Als het goed is werkt het dus, tenminste, bij jullie...!


Bij mij loopt mn browser vast (mozilla en IE). Bij mozilla krijg ik soms nog iets als dit te zien:
Afbeeldingslocatie: http://www.champagnebarbecue.com/jenesaispas.JPG

Nuja, ik dacht, het zal wel. Dus quicktime opnieuw geinstalleerd en wilde mn filmpje opnieuw bouncen in ProTools. Maar nu start PT ook niet meer op, iets met een runtime error en sloot PT zichzelf af

Toen probeerde ik het filmpje vanaf mn pc (dus niet van internet, via de site) te bekijken en kreeg ik een "buffer overrun detected" waarschuwing en sloot quicktime zichzelf af.


Wat ik hier allemaal aan uit op kan maken is dat er iets niet pluis is met mn pc of drivers of wat dan ook. Maar wat het precies is...? Ik weet het niet, iemand een idee wat ik zou kunnen proberen?
Bedankt alvast!

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02:01

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

En wat heeft dit exact met je Processor, Moederbord of Geheugen te maken :?

Zo te zien draait een stukje software bij jou niet lekker. Ik zou eens in de Zachte Waren hoofdgroep van dit forum gaan kijken, en sowieso eerst opzoeken wat je zelf kunt doen voordat je een topic opent.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.