MP3 speler van Philips stom genoeg eruit getrokken (zoals altijd, ging altijd goed) zonder veilig af te sluiten. Nu geeft hij bij het aansluiten via USB op een pc de melding dat er "no files" zijn en of je de stick wil formatteren. Is er nog een manier om de data (oa. documenten) terug te krijgen? 
Van de philips site:
Van de philips site:
Maar die optie om te formatteren biedt windows zelf dus ookVraag
Mijn GoGear is vastgelopen. Het display gaf de melding NO FILES toen ik het apparaat opnieuw had ingesteld door de batterij opnieuw te plaatsen. En toen ik het apparaat had aangesloten op de PC, werd mij gevraagd om het apparaat te formatteren. Wat kan ik doen?
Antwoord
Het systeembestand van uw GoGear is mogelijk beschadigd. Mogelijk dient u uw GoGear te herstellen door de Firmware Manager te starten zodat het apparaat opnieuw wordt geformatteerd.
[ Voor 48% gewijzigd door Verwijderd op 21-10-2007 22:52 ]