Logitech Wingman Formula Force (Vista)

Pagina: 1
Acties:
  • 173 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cambach
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 01-02-2024
Ik zit met een probleem.

Ik heb net een nieuwe computer en ik heb gelijk vista ultimate geïnstalleerd (32bit).
Daarnaast de game colin mcrae dirt. Ik had nog een stuur (Logitech Wingman Formula Force) en die wilde ik dus gaan gebruiken voor race games.

Foto stuur:

Afbeeldingslocatie: http://www.watch.impress.co.jp/mobile/news/1999/11/04/formula.jpg

Laatste keer dat ik hem heb gebruikt was onder win ME 3 jaar geleden. Toen werkte alles nog prima.

Anyway, ik heb 'm aangesloten via de gamepoort. Vervolgens nieuwste drivers geinstalleerd via Logitech site maar na de installatie krijg ik de melding dat er geen spelbesturing is gevonden. Als ik hem aansluit krijg ik wel in vista de melding nieuwe hardware gevonden.

Daarnaast heb ik er een converter bij gekregen voor USB. Maar hier exact hetzelfde verhaal.

Wat opmerkelijk is, is dat er geen drivers op de Logitech site staan die exact voor dit stuur zijn. Wel voor de Wingman Formula Force EX maar de mijne is dus zonder EX. Maar volgens mij zou het wel moeten werken aangezien de sturen bijna hetzelfde zijn. Drivers overigens wel gedownload voor vista 32 bit.

Googlen levert ook geen resultaten op.

Kortom; heeft iemand enig idee wat ik fout doe?

(En anders, welk stuur werkt wel zeker onder vista?)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Barres B.
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 25-06 08:46

Barres B.

six seasons and a movie!!!

Het kan inderdaad het probleem zijn dat er nog geen drivers gemaakt zijn voor Vista, zijn er dan wel driver voor XP? Dan zou je eventueel die in de compatibiliteits-modus kunnen draaien onder XP.

...een dag uit je bed gekomen is een dag niet geleefd... barres.nl | Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cambach
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 01-02-2024
Ja de drivers zijn er wel voor Vista. Via logitech.com, bij de driversupport, selecteer ik dus de Logitech Wingman Formula Force EX en dan kan ik gewoon selecteren dat ik vista 32 bit heb.

Dus dat zou het probleem niet moeten zijn lijkt mij.