"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."
Onze excuses voor het ontbreken van de ondertiteling.
waarom kan mac dit trouwens niet standaard, pc blijft gewoon aan als ik fimpje kijk?, niet bedoelt om lullig te zijn ofzo gewoon een vraagje
[ Voor 11% gewijzigd door Lordsauron op 21-10-2007 13:48 ]
Verwijderd
Het is een bugje, macs zetten hun beeldscherm automatisch op laagste stand van helderheid wanneer er een tijdje niet aangekomen wordt.Lordsauron schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 13:48:
Ok, ik ben geen mac bezitter maar moest wel ff lagen om de humor, caffeine zodat je mac niet in slaap valtlol
![]()
waarom kan mac dit trouwens niet standaard, pc blijft gewoon aan als ik fimpje kijk?, niet bedoelt om lullig te zijn ofzo gewoon een vraagje
In de opties van energiebeheer is er een knop om dat uit te zetten maar de instelling blijft niet onthouden na een herstart.
Ik heb dit niet doordat ik de computer in hibernate te zetten als ik 'm af wil ('snachts, energiebesparing) en overdag in slaap. Cache gaat dan niet verloren en is nog sneller ook...
Onder Systeemvoorkeuren-->energiestand is in te stellen wanneer het systeem inactief word.Hoedje schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 13:38:
Mijn vraag is eigenlijk heel simpel. Hoe kan ik Quicktime zo instellen dat m'n MBP niet gaat slapen tijdens het afspelen van een filmpje? H
Het is namelijk heel hinderlijk dat ie nu steeds het scherm gaat dimmen als ik een filmpje aan 't kijken ben. Gelukkig doet Frontrow het niet. Maar soms heb je filmpjes van zo'n slechte kwaliteit, dat full screen kijken, geen optie is. Ik gebruik liever geen ander energieprofiel, want dan vergeet ik em steeds terug te zetten. Ik heb zelf niets kunnen vinden onder sys prefs en in de prefs van Quicktime zelf.
Zou moeten werken voor jou
Dat is wel een mooie oplossingmessi schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 13:42:
Ik gebruik caffeine (http://lightheadsw.com/caffeine/) hiervoor en het werkt prima
Dat is meteen altijd. Ik vind het op zich niet erg dat het scherm gaat dimmen of de notebook op standby gaat. Ik vind het alleen vervelend als ik een filmpje aan 't kijken ben.jaguarxj16 schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 13:52:
[...]
Onder Systeemvoorkeuren-->energiestand is in te stellen wanneer het systeem inactief word.
Zou moeten werken voor jou
"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."
Nu weet ik waarom ik altijd VLC gebruik. Het is niet alleen gratis en heeft heel erg fijne keyboard shortcuts, maar een van de mooiste features is dat displays niet dimmen of uitgaan als er een filmpje aan staat.
"I came here to chew gum and kick ass... and I'm all out of gum." -- They Live
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
CyBeR schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 18:40:
Probleem wat bij mij niet bestaat? Quicktime Player zet namelijk netjes de screensaver e.d. uit, iig als je full-screen speelt.
Hoedje schreef op zondag 21 oktober 2007 @ 13:38:
Maar soms heb je filmpjes van zo'n slechte kwaliteit, dat full screen kijken, geen optie is....
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Je scherm zal dan niet gaan dimmen.
You, me, us, together, me, us, you, we, us, you, me... DONE.
Verwijderd
“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/
zonder stroom gebruik ik een heel zuinig profiel maar aan het stroom het ik alles op max en toch gaat ie naar screensaver en/of slaap
Caffeine is a tiny program that puts an icon in the right side of your menu bar. Click it to prevent your Mac from automatically going to sleep, dimming the screen or starting screen savers. Click it again to go back. Hold down the Command key while clicking to show the menu.Verwijderd schreef op zaterdag 19 april 2008 @ 01:06:
Een ander vraagje. Hoe stop je caffeine? Als het aanstaat staat het aan en dat is het dan. Ik wil het wel graag uit kunnen zetten als ik dat wil...
Verwijderd
het is ook niet snel goed he... Vraag ik het in een actueel topic is het niet goed, zoek ik een topic op dat er over gaat is het weer niet goed. Volgens mij heeft dit topic alles te maken met mijn vraag maar goed... ThanksDaedalus schreef op zaterdag 19 april 2008 @ 01:12:
⌘-click het menuicon. Maar zou je daarvoor voortaan niet een topic van ruim een half jaar willen kicken wat er weinig mee te maken heeft.
[ Voor 43% gewijzigd door Verwijderd op 19-04-2008 08:35 ]