3dmark05 en 06 lopen vast i.c.m. HD2900PRO

Pagina: 1
Acties:

  • DataCracker
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 25-06 23:07
Hallo beste mede tweakers,

Ik heb sinds kort de Sapphire HD2900PRO videokaart, daarvoor had ik een MSI 7900GTO. Vanaf het moment dat ik de kaart heb geïnstalleerd incl. de drivers lopen 3dmark05 en 06 gewoon vast, terwijl bij de 7900 alles gewoon goed was.

Mijn systeem specs.

Het vastlopen begint al tijdens het opstarten bij één van beide programma's, als ik dan de taakbeheer tevoorschijn haal, zie ik dat de cpu continu zo rond de 25% belast wordt. Eerst dacht ik dat het probleem bij de drivers lag, en nadat ik de nieuwste catalyst 7.9 drivers heb geïnstalleerd is er niets veranderd. Verder heb ik Registry Mechanic erop los gelaten, om te kijken of het door register fouten waren, maar dat hielp ook niet.

Ik heb eigenlijk niet veel zin om windows opnieuw te installeren, dus alle tips/suggesties zijn welkom.

Verwijderd

Ik kan je niet helpen, maar ik heb dus hetzelfde probleem.

Je bent in ieder geval niet de enige.

Aangezien de HD2900Pro er net een paar minuten in zit, zal ik eerst het e.e.a. maar optimaliseren en herinstalleren/updaten.