Videobewerking, goed mogelijk?

Pagina: 1
Acties:
  • 158 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • jvdb1975
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 27-01 23:05

jvdb1975

tsja.........

Topicstarter
Mijn DV camera moet bijna weer geleegd worden richting een DVD en ik vroeg me af wat jullie ervaringen zover zijn.
Zijn er al goede open source pakketten om (redelijk eenvoudig) Video in te bewerken en om te zetten naar een DVD? Ik heb het bewerken altijd onder Windows gedaan met Pinnacle, maar wil het liefst alles onder linux draaien.

Verwijderd

http://www.kde-apps.org/i...h&page=0&xcontentmode=221
http://www.gnomefiles.org/category.php?cat_id=12

Ik zou zeggen: kijk eens op bovengenoemde sites en probeer wat uit. Dat is het grote voordeel van free software nietwaar :)

  • jvdb1975
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 27-01 23:05

jvdb1975

tsja.........

Topicstarter
Jup, zowieso bedankt voor de links!
Ik wil ze ook zeker uitproberen, maar wat ik ook graag zou willen weten is wat de ervaringen van de mede-tweakers hierin is.

  • XxOrpheusxX
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 28-01 15:41
Ik werk op dit moment ook met Pinnacle onder windows. Linux heeft nog wel een slag te slaan op het gebied van non-lineair editing, maar van wat ik hoor en kort gezien heb is Cinerella een goed en uitgebreid pakket, dat wel een langere leercurve heeft dan bijvoorbeeld Pinnacle.

http://www.heroinewarrior.com/cinelerra.php3

Er is ook een speciale distro voor muziek en video bewerking, heb hem ooit een keer gedownload maar nooit geprobeerd.

http://64studio.com/

Als je op een forum kijkt als www.videomontageforum.nl, dan kun je wellicht iets meer op je onderwerp toegespitste informatie krijgen.

Hoop dat je er wat aan hebt!