Toon posts:

nieuwe adsl-modem [planet]

Pagina: 1
Acties:
  • 650 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
ik zit met het volgende probleem.

Bij m'n schoonouders hebben ze in het huis draadloos internet via een speedtouch 500 series. Dat is nog een modemrouter uit de oude doos met een trage en instabiele draadloze verbinding. De modem loopt met regelmaat vast en dan krijg ik na veel gepruts het draadloze gedeelte weer aan het werk.

Om van dit gezeik af te zijn heb ik twee weken geleden een Belkin ADSL modem router aangeschaft. Deze kreeg ik vervolgens niet aan het werk. Dat ligt volgens mij ah volgende:
Verbindingsgegevens voor planet internet (ADSL)
Indien u gebruik maakt van een ander merk modem dan dient deze met de onderstaande gegevens te worden geconfigureerd:
ATM-instellingen
Beschrijving Waarde
VPI 8
VCI 48
Encapsulation VC-MUX
HDLC framing never
Standaarden
Beschrijving Waarde

Verbindingstype PPPoA (of PPTP-to-PPPoA relay)
PSTN ETSI ETR 328 (ITU-T G 992.1 annex a)
ISDN ETSI TS 101 388
DNS Dynamisch, door server verstrekt
DHCP Lease, door server verstrekt
IP-adres(sen) 1 vast IP-adres
MTU size 1500
Ik kan de MTU size dan niet hoger dan 1492 instellen. De andere instellingen kan ik wel gewoon instellen. Het lukt me niet om de modem te laten verbinden.

Heeft iemand er ervaring mee met het aansluiten van ADSLmodem routers?

Ik zit er anders over te denken om een draadloze router aan te sluiten op de modemrouter en om vervolgens het draadloze gedeelte van de speedtouch uit te zetten. Is dit een aan te raden stap of levert dit veel gezeur op bijvoorbeeld bij het openzetten van poorten?

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

mtu = maximum transmision unit. dus kleiner moet kunnen


check je logingegevens ooks eens

[ Voor 23% gewijzigd door Fish op 29-09-2007 16:05 ]

Iperf


Verwijderd

Topicstarter
Ik ga volgende week nog s een poging wagen en dan stap voor stap bekijken wat de oorzaak kan zijn. :)

De inloggegevens moeten wel correct zijn. Ik heb ze van het originele papier gehaald.

Verwijderd

Als het wachtwoord gewijzigd is klopt dat papiertje niet meer. ;) En hoe zit het met de gebruikersnaam, vroeger was dat zoiets als user@adsl-standard of @adsl-fast maar dat dacht ik nu niet meer zo.

Twee routers op elkaar aansluiten werkt prima maar ik zou het niet doen. Bovendien dat Belkin ding moet het toch gewoon doen?

  • papmetklonten
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 10-03 17:37
Verwijderd schreef op zondag 30 september 2007 @ 22:14:
Als het wachtwoord gewijzigd is klopt dat papiertje niet meer. ;) En hoe zit het met de gebruikersnaam, vroeger was dat zoiets als user@adsl-standard of @adsl-fast maar dat dacht ik nu niet meer zo.

Twee routers op elkaar aansluiten werkt prima maar ik zou het niet doen. Bovendien dat Belkin ding moet het toch gewoon doen?
Ik log nog gewoon in met mijn modem met gebruikersnaam@adsl-comfort