[iPod video] Synchroniseert niet meer met iTunes*

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • robertolli
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-04-2022
Ik wilde graag mijn muziekcollectie op mijn ipod vernieuwen. Ik heb toen mijn bibliotheek leeggegooit en toen gesynchroniseert met mijn Ipod, waardoor mijn ipod leeg was. Hierna heb ik mijn bibliotheek opnieuw gevult met muziek en toen gesynchroniseert. Maar na de synchronisatie waren er maar een aantal nummers gekopieerd naar de Ipod. Nummers die er eerst niet op stonden, maar ook nummers die er al wel op stonden.

wat heb ik allemaal geprobeert.
- Ipod herstellen in Itunes
- Ipod resetten dmv hold knop erop en eraf en daarna 6 seconden de selectie en de menuknop indrukken
- bibliotheek files weggegooit uit mijn music/itunes map

Dit allemaal heeft niks geholpen. Wie heeft er tips?

Ik heb een 5.5G Ipod video

Het valt me op dat hij echt maar 5 tot 10 nummers per synchronisatie doet

[ Voor 7% gewijzigd door robertolli op 18-09-2007 13:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

robertolli schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 12:21:
Ik wilde graag mijn muziekcollectie op mijn ipod vernieuwen. Ik heb toen mijn bibliotheek leeggegooit en toen gesynchroniseert met mijn Ipod, waardoor mijn ipod leeg was.
Je kunt instellen dat de iPod of je hele bibliotheek synchroniseert, of dat hij alleen geselecteerde playlists synchroniseert. Welke instelling gebruik je?
(dat betekent ook dat het niet nodig is om je hele bibliotheek weg te gooien)