My opinions may have changed, but not the fact that I am right. -- Ashleigh Brilliant
Microsoft vind het vast negatief?ATS schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 11:28:
Ik vindt de titel van het bericht nieuws: Europese Commissie blijft in de nek van Microsoft hijgen nogal gekleurd overkomen. "In de nek hijgen" roept nogal negatieve associaties op. Staat de redactie ook daadwerkelijk op het standpunt dat het negatief is dat de EU Microsoft in de gaten zal blijven houden?
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
Aangezien het niet tussen aanhalingstekens staat ga ik er maar van uit dat hier niet de mening van Microsoft is weergegeven, zelfs al zouden ze die mening delen.
My opinions may have changed, but not the fact that I am right. -- Ashleigh Brilliant
Je kunt niet ontkennen dat het voor Microsoft ook negatief is gewoon. Àls iemand al enige negatieve associatie heeft bij "in de nek hijgen", dan is er nog steeds geen probleem. Dat Microsoft de hete adem van Kroes in zijn nek voelt, is gewoon een feit
Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten
Tja, de mening van Kroes (met name haar quote), lijkt het ook een erg negatief tintje te hebben dat op het randje van 'in de nek hijgen' zit. (En anders zullen we opnieuw optreden - alsof MS een kleiner marktaandeel _moet_ hebben).
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.