RAID controllers

Pagina: 1
Acties:

  • HyperBart
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 00:35
Hallo daar,

ik ben er stilletjes aan aan het denken om mijn servertje boven met een JBOD set te vervangen door iets kwalitievere opstelling ;)
Nu ben ik dus wat aan het zoeken om een NAS zelf te gaan bouwen (heel ver, want het kost wat geld). Ik heb wat gelezen over RAID controllers op http://tweakers.net/reviews/679/5 , Maar nu snap ik toch enkele dingen niet. BV bij de RAID 3805, staat dat ie 8 poorten heeft en 2 bepaalde connectors (dat zijn sata die 2 ?). Maar wat wil dit nu eigenlijk allemaal zeggen. Kan iemand mij dit toelichten ? Hoe zit dat dan ? waar steek je je sata-schijfjes, hoe en wat ?

  • Shuriken
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 16-02 12:23

Shuriken

Life is all about priorities

De 3085 heeft zo te zien alleen 2 externe SAS aansluitingen. Je kan op een SAS aansluiting via een verloop 4 SATA schijven aansluiten.

[ Voor 38% gewijzigd door Shuriken op 12-09-2007 18:41 ]

I rather have a bottle in front of me, then a frontal lobotomie


  • Dukey
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 19-02 20:53

Dukey

Ik heb dit getypt hier -->

Je vraag opgelost met één antwoord. Nuttig topic zo he. M.a.w. dit had je ook makkelijk kunnen vinden met de handleiding of als je wat termen als multilane in google had gegooid.

Ook wel de allergrootste _ _ _ _ _ (vul in met blokletters)