Toon posts:

[iPod 5G] Valt uit, accu misschien kapot*

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal

Ik heb een Ipod 5e generatie prachtig apparaat tot een paar maanden geleden. als mijn accu van mijn ipod leeg is valt het apparaat zo maar uit ( logisch ;) ) Maar het gekke is dat hij niks aan geeft. normaal zet hij in het scherm spanning te laag sluit ipod af. Dit doet hij dus nu niet.

Mijn probleem is nu als ik mijn ipod aan mijn Macbook hang gebeurt er helemaal niks meer heel even gaat de apple oplichten en de hdd draaien (dat voel je) en dan valt hij weer uit. En start hij opnieuw op. Ik heb het apparaat proberen te reseten een tijdje aan de lader laten hangen van alles heb ik geprobeerd maar niks helpt

Zoals gezegd is dit een paar maanden geleden begonnen toen heb ik hem wel weer werkend gekregen maar afgelopen week gaf hij weer de geest. En nu krijg ik hem niet meer aan de praat.
Tussen tijds heb ik nog diverse keren mijn ipod opgeladen en muziek bijgezet niks aan de hand zolang de batterij maar volgenoeg blijft.

Iemand enig idee waarom hij nu niet meer werk.

Als hij nu weer kapot zou zijn zou dit mijn tweede mp3 speer in een jaar zijn waar de accu het van begeeft eerst mijn philips en nu mijn ipod :'( (je zou bijna denken dat het aan mijn licht, maar moet zeggen ben erg zuinig op mijn spullen er zitten helemaal geen krasjes op laat hem nooit vallen dus zit met mijn handen in het haar)

Sander

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • arvidbeheerder
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 19:25
hoe is het met je garantie? zou hem gewoon terugsturen :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nietzman
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11-10 11:40

Nietzman

Woei!

http://www.apple.com/support/ipod/five_rs/

Als je die door bent en hij bokt nog steeds, gewoon terugsturen.

[ Voor 44% gewijzigd door Nietzman op 08-09-2007 23:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mocht je geen garantie hebben zou ik de accu gewoon laten vervangen. Kost bar weinig en is in veel gevallen een oplossing.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

Ik heb de topictitel veranderd van "Ipod kapot" naar "[iPod 5G] Valt uit, accu misschien kapot" zodat het de lading wat beter dekt.

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/