wap54g in bridge mode?

Pagina: 1
Acties:
  • 145 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Rendier2710
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 15-03 13:35
Ik zit met het probleem dat ik graag een ethernet aansluiting op zolder wil hebben. Een kabel trekken is geen optie. Nou heb ik een access point beneden staan (Cisco) en wil graag een wap54g boven zetten zodat ik een pc kan aansluiten op deze ethernet poort.

Is dit mogelijk met behoud van wireless toegang voor mijn laptop of dienen beide ap's in bridge mode geconfigureerd te worden zodanig dat ik geen wireless meer heb voor mijn laptop?

Verwijderd

De vraag is eerder, krijg je het voor elkaar om de cisco router te laten communiceren met het linksys AP. Mocht het lukken moet je waarschijnlijk wel WEP encryptie gebruiken.

Ik heb zelf een Linksys wrt54g router "gebridged" met een wap54g AP. Uiteraard behou je de wireless verbinding voor je laptop.