Toon posts:

Gebruikersrechten in Vista

Pagina: 1
Acties:
  • 249 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Na lang zoeken hier en op het internet ben ik nog steeds geen stap verder met het volgende probleem.

Een aantal dagen geleden heb ik op internet Powerdvd 7.0 legaal aangeschaft deze kon ik gelijk daarna downloaden. Na het installeren waar alles goed lijkt te gaan, moet je deze activeren met de bijgeleverde code van Cyberlink. Als ik deze code goed intyp krijg ik het volgende te zien: You cannot upgrade Powerdvd 7 because you do not have Administrator privileges on this computer.

Het helpt zelfs niet als ik op het incoon klik en dan rechtmuis knop en dan uitvoeren als administrator. N a veel proberen weet ik het niet meer.

  • itons
  • Registratie: Oktober 2003
  • Niet online
heb je al contact met cyberlink opgenomen?

  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37

A wise man's life is based around fuck you


Verwijderd

Topicstarter
Ja de test is goed

Verwijderd

Topicstarter
Als ik de UAC uitschakkel in het gebruikersmenu dan kan deze nog steeds niet geactiveerd worden

Verwijderd

Topicstarter
Dit probleem is opgelost, Door eerst de gebruikers UAC uit te zetten en dan powerdvd opnieuw installeren en nu is hij werkend.
Pagina: 1