Toon posts:

Wolfenstein enemy territory op windows Vista

Pagina: 1
Acties:
  • 86 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

enkele weeken heb ik nu windows vista 64 bit draaiien. Werkt in principe goed.
Alles met nieuwe hardware: dual core x2 64 6000 + etc, geforce 8600 GTS

Op XP draaide wolfenstein enemy territory prima op mijn 7600 GT videokaart, met goede framerate. tussen de 90 en 125 ongeveer.

Sinds ik vista 64 bit draai crasht wolf et ongeveer om de 5 minuten bij mij op vista. de volgende dingen heb ik geprobeerd:

1) i.p.v. nvidia video driver de windows driver gebruiken. Dan werkt het wel maar krijg ik tussen de 15 en 25 fps. lijkt me geen optie met een 8600 gts

2) wolf et in win xp sp2 compatible mode draaiien. crasht nog steeds

3) wolfenstein opnieuw installeren inclusief de 2.60 & 2.60b patches

4) video drivers opnieuw installeren

5) andere video kaart geprobeerd --> heb inmiddels de 8600 GTS videokaart aangeschaft (ook voor andere doeleinden)

6) onder XP werkt wolf et prima


Naar mijn idee lijkt de nvidia video driver (speciaal voor vista 64 bit) niet compatibel met wolfenstein enemy territory. Heeft iemand anders deze ervaring ook met wolfenstein enemy territory en vista (64 bit) ??

--> de crash treed niet meteen op, variabel tussen de 5 en 15 minuten. een enkele keer duurt het nog langer <--

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 30-08-2007 22:21 ]


  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 22-09 09:07
Verkeerde forum + crosspost met Wolfenstein enemy territory op vista 64 bit. Beiden is niet de bedoeling. Volgende keer graag op letten voordat je post :)

Dit topic is gesloten.