Toon posts:

ZM-F3 en P5w DH deluxe

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al enkele forums doorlopen maar kan niet echt vinden wat ik zoek.

Onlangs heb ik een extra casefan (ZM-F3) toegevoegd aan men systeem die vooraan lucht binnenzuigt. Bij deze fan zit een verloopstukje om hem in silent mode te laten draaien. Nu als ik de fan aansluit met dat verloopstukje doet hij niets!

Ik heb het verloopstukje is doorgemeten met een multimeter en blijkbaar is alles inorde, ligt dit dan aan het moederbord en bios? Ik heb de fan aangesloten op de chassis 1 uitgang van het moederbord.

Zou de fan graag trager laten draaien want nu is hij op volle toeren aant draaien en dat maakt mijn systeem nu niet echt geruisloos.

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
Ik denk dat als je het verloopje gebruikt je de fan niet meer op het moederbord moet aansluiten. Of je sluit em zonder dat verloopje op het moederbord aan of anders met verloopje gewoon op een molex.

Verwijderd

Topicstarter
Mja het verloopstukje is gewoon dezelfde aansluiting maar dan een weerstand ertussen. Deze kan ik dus niet rechtstreeks inpluggen in de voeding.

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
Dan heb je denk ik een verloopje nodig van 3 pins naar molex. Ik vind het niet vreemd dat de fan niets doet als ie op het mobo zit met een weerstandje er tussen, dat is iets dat het mobo niet leuk vind.

Of anders een fancontroller aan schaffen.

Verwijderd

Topicstarter
Oke bedankt dan weet ik wat ik moet doen.