30 pc's toetsenbord indeling wijzigen

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

  • Xenophoben
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 14:15
Hallo mensen !
Ik ben nieuw op dit forum en hoop dat ik hier zo goed post.
Ik loop sinds vorige week stage op een basisschool.
Hier zijn ong +/- 30 pc's waarvan de toetsenbord indelingen gewijzigd moeten worden naar internationaal omdat, kinderen deze vaak onbewust over zetten naar nederlands.
Is er een manier om dit centraal voor alle gebruikers en pc's in te stellen ??

Xenophoben

  • Xenophoben
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 14:15
kickje

  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 14:25

Equator

Crew Council

#whisky #barista

Xenophoben,

Welkom op GoT.

Ten eerste wil ik je aanraden om de Het algemeen beleid te lezen, en dan vooral Het algemeen beleid #nietopprijs

Daarnaast mis ik nog wat informatie in je topicstart. over welk OS hebben we het, en hoe zit de omgeving in elkaar (AD etc.)

Vervolgens is het bij een stage de bedoeling dat je er zelf wat van leert. Niet je toevlucht zoeken op een forum en maar hopen dat je daar een goed idee in de schoot geworpen krijgt..

Je kan het e.e.a. misschien via een inlogscript/GPO wijzigen in het register van de Computers, maar dat zijn toch dingen die je zelf uit mag zoeken.

Aangezien je topic - vanwege bovenstaande redenen - eigenlijk in geen enkel subforum wordt toegestaan zet ik het op slot. Let er in het vervolg even op dat je niet zomaar een topic start :)

Veel suc6 met je zoektocht, en verder veel plezier op GoT :)

Dit topic is gesloten.