[Testcase] World Statues 2007

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dottie
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 05-01-2021
Zoals héél veel andere mensen en fotografen ben ik gisteren ook gaan kijken in Arnhem bij de World Statues 2007. Door de drukte was het bijna onmogelijk een foto van een compleet 'standbeeld' te maken, vandaar dat beperkt is gebleven tot portretten.

Commentaar is van harte welkom

#1 Het was echt druk (hoort eigenlijk niet in de testcase...maar toch...)
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/drukte.jpg

#2 Goud
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/goud.jpg

#3 Liefde
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/liefde.jpg

#4 Nostradamus
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/nostradamus.jpg

#5 Wind
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/wind.jpg

#6 Meisje
Persoonlijk vind ik het erg jammer dat het hoedje overbelicht is. Ik heb wel het vage vermoeden dat dit ook zonder dit tenue een heel mooi meisje is.
Afbeeldingslocatie: http://www.royjanssen.com/statues/meisje.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dottie
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 05-01-2021
schopje

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Leuke foto's, maar je had beter de bovenste foto weg kunnen laten. Zo mis je een beetje de eenheid in de serie.

Afzonderlijk:
1. druk inderdaad, leuk uitgevoerd. Het zegt alleen weinig waarom het zo druk is
2. Het hoofd staat er niet in zijn geheel op, ik denk dat dat wellicht mooier zou zijn
3. deel van het hoofd is overbelicht en het meisje is geen echt statue, ik zie bijvoorbeeld heel duidelijk de haartjes op d'r arm en ze houdt een menselijke pose aan.
4. Top!
5. Grappig, maar de kleuren zijn nogal vlak.
6. Ik denk idd ook dat dit een mooi meisje is, maarja..ze heeft ook net als foto 3 geen echt standbeeld pose. Erg jammer, maar daar kan jij natuurlijk niks aan doen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TomR
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 16-09 09:50
wat ik jammer vind is dat echt iedereen portretjes schiet van die beelden ipv een meer iets journalistieke/documentaire serie (doorgaan met nummer 1 bijvoorbeeld). Is een keertje weer iets anders, die beelden heb ik onderhand ook al 1000x gezien.Ik ben er zelf ook geweest maar door een blessure alleen wezen kijken dit jaar.