[NTFS] Folder met teveel bestanden

Pagina: 1
Acties:

  • BachW
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 27-07-2025

BachW

Tweaker in Noorwegen

Topicstarter
Probleem
Er staat hier een mailserver die elke mail die in of uitgaat naar een map kopieert. Nu is deze in geen tijden geleegd waardoor de map compleet volgestopt zit met mailtjes en dus bestanden. Bij het openen van de map staat de server redelijk te stressen en er komen geen files in de map. Kortom gewoon een overoveroverover kil aan bestanden die de max van het filesysteem (NTFS) overschreven heeft.

Vraag
Zijn er tooltjes om de map te benaderen en de inhoud te zien. Vervolgens wil ik per maand een export maken en back-ups van draaien. Dus alle bestanden van een bepaalde periode verplaatsen naar een andere locatie/map.

Alvast bedankt.

BOINC stats


  • Blacksnak
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 07-07-2024
Kun je niet met behulp van xcopy en de naam van de files een filtering doen en zo de map 'ontlasten' zodat je ze weer gewoon kunt benaderen?

  • BachW
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 27-07-2025

BachW

Tweaker in Noorwegen

Topicstarter
Ik zou niet weten welke naam de files hebben, dus dat wordt erg lastig.

BOINC stats


  • alt-92
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

alt-92

ye olde farte

BachW schreef op vrijdag 24 augustus 2007 @ 14:14:
Ik zou niet weten welke naam de files hebben, dus dat wordt erg lastig.
je kan natuurlijk als eerste proberen te achterhalen hoeveel bestanden er uberhaupt in staan.

Daarnaast zijn er ook mogelijkheden om bijvoorbeeld met scripting alle bestanden na een bepaalde datum te moven, of op basis van wat rekenwerk in kwartalen op te splitsen.

http://www.microsoft.com/.../qanda/aug07/hey0810.mspx

http://www.microsoft.com/...esources/qanda/files.mspx

ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device