Toon posts:

[vista] toewijzing .exe bestanden vernaggeld

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een groot probleem en ben een beetje in paniek, ik hoop dan ook dat ik niet te wazig overkom.

Oke, ik had een (redelijk oud) programmaatje gedownload, die mijn windows herkende als gevaarlijk. Ik zei: open hem toch (het was een .exe). Goed, toen kwam hij met de melding dat hij niet wist met welk programma hij de .exe moest opstarten. En ik kreeg een lijst met de programma's voorgeschoteld, waar ik voortaan de .exe's mee moest openen. Ik met mijn domme kop druk veel te snel op oke en klik Adobe Acrobat Reader aan.. Dus je begrijpt het wel, ik kan met geen mogelijkheid .exe bestanden meer openen, want telkens als ik er een dubbelklik opent hij Acrobat Reader en zegt hij dat hij het formaat niet herkent (logisch). Systeemherstel werkt niet, omdat dat dus ook een .exe bestand is. Oh, wat een hel. Heeft iemand een oplossing voor dit zeldzame probleem? Hoe laat ik de .exe bestanden weer openen door "hunzelf" ??

Bedankt alvast, en ik laat mijn internet explorer open staan, anders krijg ik die ook niet meer geopend.

  • Selfdefence
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-01-2022
Je bent niet de enige met dit probleem.

http://www.adobeforums.com/cgi-bin/webx?14@@.3bc31e7f/6

Verwijderd

adobe reader kun je overal downloaden. Als je die nou eens uninstalt, komt windows met een schermpje waarin je een alternatief moet aanwijzen. Dan kun je via het web naar het beste alternatief zoeken. Al;s het goed is krijg je dan de juiste info wel op je bord.

  • Nulnulnix
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 09-09-2025

Nulnulnix

BOFH

Open registry;
HKEY_CASSES_ROOT\EXEFILE\Shell\Open\Command
wijzig hier de default in "%1" %*

We have just one world, but we live in different ones...


Verwijderd

Topicstarter
Oke, super bedankt!

Oplossing was inderdaad het uninstallen van Adobe Reader. Na de uninstall vroeg hij me ook niet om een programma waar hij hem dán mee moest openen, dus geen problemen meer.

*wast oud zweet*