[Howto?] Afgeslankte xp bootable maken ?

Pagina: 1
Acties:

  • not2secure4u
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 08-02 15:54
Hallo,
Ik heb vista Ultimate, geinstalleerd. Ik heb een nieuwe partitie in vista aangemaakt.
ik heb een afgeslankte versie van windows xp service pack 2, een gaming edition. In totaal 200mb. Er staat een ISO op, hoe kan ik deze bootable maken? Dat hij dus bij het opstarten van de pc aangaat ?

[ Voor 16% gewijzigd door not2secure4u op 23-08-2007 15:16 ]

NUC I5 256GB SSD


Verwijderd

Er staat een iso op? waarop dan, want als je een cd hebt waarop je een iso hebt gebrand met nero of een dergelijk programma zou hij bootable moeten zijn.

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Hoe heb je dat ding gemaakt? Als je bijv met nlite zoiets gemaakt hebt heb je gewoon een optie om het ding bootable te maken en te branden.

En gewoon uit nieuwsgierigheid, hoe heb je dat ding zo klein gekregen? Wat heb je er allemaal uitgesmeten?

  • not2secure4u
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 08-02 15:54
Wel laat ons het zo stellen dat het ik gedownload heb van een niet-torrent site. Ik heb dit dus niet gemaakt. Het is een pure game edition. Ik heb het als een iso-1 opgeslagen met nero. Maar dit werkt niet, hij boot niet. :s

[ Voor 3% gewijzigd door not2secure4u op 23-08-2007 16:26 ]

NUC I5 256GB SSD