Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

RFID

Pagina: 1
Acties:
  • 110 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
hey hallo iedereen,

Ben me aan het oriënteren op het gebied van RFID.

Via sites op zoek naar RFID zenders en ontvangers.
Bedoeling is dat ik een chip heb en als ik dan bij een receiver langs ga dat er dan meerder uitgangen mogelijk zijn en met de mogelijkheid van een spraakmodule.
Dat als de RFID-chip dus ergens langs gaat je kan instellen wat voor geluid er wordt gegeven of je zelf kan instellen wat je wil (uitgangen).

Vraag is of zo'n spraakmodule dan hardwarematig is of ook softwarematig te configureren, in de zin van uitgang koppelen aan een pc waar software op draait ofzo.

Misschien weten jullie bronnen waar ik hierover meer informatie kan lezen en daar ook onderdelen kan bestellen etc.

Alvast bedankt !

  • Nocturno
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 06-11 13:55
ik heb een rfid lezer met wat keychains bij conrad besteld, die hebben volgens mij ook eenversie met seriele poort aansluiting.