Toon posts:

[C&C TW] Connection timed out bij joinen server*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleem met tiberium wars als ik een netwerk spel wil opstarten. Ik krijg steeds de error "conection timed out" als ik de server wil joinen. Ik heb alles al geprobeerd, maar niks helpt. Ik heb patch 1.6, maar dat helpt ook niet. Spelers zien elkaar wel in de lobby, maar zodra er iemand een server maakt duurt het ook een minuut of 2 voordat je de server pas ziet.... Iemand enig idee hoe ik dit op ga lossen?

  • Rem
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 30-11 21:32

Rem

Probeer in taakbeheer het CnC process op real-time te zetten (of als je hamachi gebruikt hamachi.exe op real-time) werkte vaak voor ons.

Heb je de poorten voor CnC opengegooid op je router?
TCP ports: 80, 6667, 28900, 29900

UDP ports: 4321, 27900

Meestal werkt hamachi.exe op realtime zetten wel als je via hamachi speelt.

Verwijderd

Topicstarter
Oke zal het even proberen, bedankt. Het is alleen als ik via LAN wil spelen, dan hoef je toch geen poorten open te gooien (dat is toch alleen voor verkeer van buitenaf?) En wat is Hamachi.exe precies?