Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Betalen met je gsm (vanaf uw bankrekening)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allen,

Ik weet niet of er in Nederland ook iets dergelijks bestaat, maar in België hebben de telecomoperatoren een nieuw speeltje uitgevonden dat ze 'mbanxafe' noemen.
Nu vroeg ik mij af of er hier mensen zijn die dit al gebruiken (een zoekopdracht binnen het forum naar mbanxafe levert niets op)?
Het systeem zou er moeten in bestaan dat de handelijke en sms'je stuurt met te betalen bedrag + gsm-nummer van de klant. Dan krijgt de klant op zijn gsm een berichtje met de melding dat er bv. 25,15 euro dient betaalt te worden aan de dokter die voor uw neus zit. Dan kan jij kiezen ok en moet je nog een 4 cijferige pincode indrukken. Daarna krijgt de handelaar (in dit voorbeeld de dokter) een berichtje dat de betaling aanvaard is en dat het geld binnen de 24h op zijn rekening zal staan (en van uw rekening vanaf zal zijn).
Nu kan ik als klant dit systeem blijkbaar aanschaffen door een nieuwe sim-kaart te gaan halen (die gratis is), maar ik had graag eens van iemand geweten of dit systeem goed werkt (geen storingen en zo), of het al op veel plaatsen bruikbaar is (want ik heb nog nooit iemand gehad die aan mij vroeg om zo te betalen) en hoe het zit met de extra kosten (want blijkbaar betaal je per transactie als klant 25 ct voor de sms met de pincode en betaalt de leverancier nog eens 50 cent voor de sms met bedrag + gsmnummer klant).