Targa 1577 X2 hitte problemen !?

Pagina: 1
Acties:

  • alex3305
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 26-01 23:15
Ik heb sinds ehm maart dacht ik een Targa 1577 X2 (van de Lidl), hij bevalt erg goed maar de laatste paar maanden heeft hij IMHO erg veel last van hitte..

Bij normaal gebruik wordt de proc rond de 65 - 70 graden celcius en dit lijkt me dan ook erg heet, net heb ik weer even gekeken (via SIW) en nu zit hij zelfs rond de 80 - 90 graden, wat mij dan ook TE heet lijkt voor zo'n apparaat..

Ik heb de laptop zelf nog niet opengemaakt of iets dergelijks en een cooling pad lijkt me dan ook weer zoiets om eronder te doen, ik vind dat zo'n apparaat toch wel naar behoren moet kunnen functioneren. Ik heb eerder laptops gehad en deze werden dan ook niet warmer dan 70 graden (wat ik al te warm vond maargoed)..

Hebben mensen hier anders suggesties voor deze warmteontwikkeling of zijn er mensen die hier ook last van hebben? In het begin heb ik er trouwens nooit last van gehad, maargoed.

In ieder geval alvast bedankt !