One thing's certain: the iPad seriously increases toilet time.. tibber uitnodigingscode: bqufpqmp
Nu heb ik de server aan de analoge ingang van mijn nieuwe 22" gehangen. Dus 2 computers op 1 monitor. Via een druk op de knop kan ik snel even kijken wat er op de server gebeurd. Ook de kwaliteit en lengte van de analoge kabel is niet relevant, omdat de beeldkwaliteit niet relevant is.
Ryzen9 5900X; 16GB DDR4-3200 ; RTX-4080S ; 7TB SSD
Ik denk dat een oplossing met bv. www.tightvnc.com een betere oplossing is dan een aparte monitor.
[ Voor 24% gewijzigd door ODF op 02-08-2007 13:37 ]
Klaverjassen op je Pocket PC?! Klik hier!
Heb toen alleen dit gevonden:
http://www.wilnic.nl/prod...-monitor-met-av-svideovga
http://www.beveiligingswi..._lcd_inbouw_monitoren.htm
[ Voor 16% gewijzigd door crack_en_hack op 02-08-2007 13:39 ]
Ik ben vrijgezel omdat mijn schoonouders geen kinderen konden krijgen!, Ook heb ik zovaak ergens schijt aan dat ik stront tekort kom!
Ik werkt altijd al met remote desktop, maar heel soms moet ik toch even bij de server gaan om een extra HDD of zo bij te prikken. En dan wil ik toch wel zien of en hoe die opstart. Nu is het elke keer maar hopen dat ie correct opstart.ODF schreef op donderdag 02 augustus 2007 @ 13:33:
Kun je beter zoeken naar een TFT/LCD van dezelfde grote, geef ik je meer kans. Maar CRT en LCD schermen van dit formaat zijn zeer prijzig als je ze nieuw koopt.
Ik denk dat een oplossing met bv. www.tightvnc.com een betere oplossing is dan een aparte monitor.
Ik heb in de v&a wel weer oude kassa-monitortjes gevonden.
Ik zit nu met het idee van het gebruik van een digitale fotoframe met tv-in
[ Voor 5% gewijzigd door kmf op 02-08-2007 14:11 ]
One thing's certain: the iPad seriously increases toilet time.. tibber uitnodigingscode: bqufpqmp
Klaverjassen op je Pocket PC?! Klik hier!