8.960 Wp - 16 kW Daikin L/W - 2 x MHI L/L - gasloos sinds 2017 - Loxone - SAP/IS-U/ABAP - rijdt nog LPG ;-)
Ik heb geen ervaring met Asus laptops, maar misschien gaat het energiemanagement automatisch een tandje lager als hij zoveel energie ter beschikking heeft. Bij de toshiba laptop die ik ooit had ging hij steeds zuiniger doen naarmate de accu leger werd (per default dan he
).
Ik gebruik Power4Gear, een Asus tooltje die met een aantal voorkeuren een aantal energieprofielen aansturt in Windows. Uitaraard heb ik hetzelfde profiel gekozen voor de meting met één accu, en de meting met twee accus. Wellicht heb je wel gelijk dat met je aanname, moet eens kijken of er een klokfrequentie-wijziging plaatsvindt.stefan001 schreef op donderdag 26 juli 2007 @ 14:01:
Ik heb geen ervaring met Asus laptops, maar misschien gaat het energiemanagement automatisch een tandje lager als hij zoveel energie ter beschikking heeft. Bij de toshiba laptop die ik ooit had ging hij steeds zuiniger doen naarmate de accu leger werd (per default dan he).
De verwachte levensduur in Windows komt overeen met de meting van het programma. Het programma meet the battery drain in Watt, en je kan zelf daarna uitrekenen met de Wh capaciteit van beide accu's hoeveel uren/minuten het zou moeten zijn. Het komt ongeveer overeen, dus de meting van het programma is correct.Verwijderd schreef op donderdag 26 juli 2007 @ 14:02:
Wellicht klopt de software niet waarmee je het meet?
Aangezien ik op een 12 urige vliegreis zelf heb kunnen constateren dat de verwachting akelig nauwkeurig was weet ik dat ik die verwachting wel kan vertrouwen.
[ Voor 30% gewijzigd door psy op 26-07-2007 14:18 ]
8.960 Wp - 16 kW Daikin L/W - 2 x MHI L/L - gasloos sinds 2017 - Loxone - SAP/IS-U/ABAP - rijdt nog LPG ;-)