WIndows XP drivers Toshiba Satellite P200-18Y

Pagina: 1
Acties:
  • 1.338 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • wolly_a
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
Hmmm... Heb hier een Toshiba Satellite P200-18Y notebook waar Windows Vista op staat. Grote ellende dus, daarom wil ik graag Windows XP Prof. installeren. Op de website van Toshiba biedt men alleen maar Vista drivers aan. Een groot deel van de drivers heb ik al gevonden, maar enkele kan ik nog niet vinden... Is er toevallig iemand die zo'n notebook heeft en daar XP op heeft draaien?

Het gaat om deze laptop:
http://nl.computers.toshi...vice=NL&PRODUCT_ID=131880

Deze drivers zijn beschikbaar:
http://nl.computers.toshi...on=search&teddProduct=726

De NIC kan ik nog niet aan de gang krijgen, dit zou een Realtek RTL8101 moeten zijn, daarnaast heb ik nog een vraagteken bij 'Modem Device on High Definition Audio Bus' en de 'SM buscontroller'.

De andere drivers heb ik gevonden na veel zoeken en proberen. Deze kan ik alleen niet vinden. Ik ben niet de enige met dit probleem, gezien de vele fora die ik tegenkwam waar gebruikers graag XP wilden draaien.

Please help, ik sta op het punt om het ding dubbel te vouwen!

  • 0xDEADBEEF
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Met Everest kan je achter de gebruikte chipset komen (da's waarschijnlijk vooral Intel, waar nog vraagtekens bij staan); die NIC is (volgens de specs en het downloadaanbod) een Realtek, in 10/100mbit uitvoering. Drivers voor de 8101 (PCIe) zijn hier te vinden.

"Religion is an insult to human dignity. With or without it you would have good people doing good things and evil people doing evil things. But for good people to do evil things, that takes religion." - Steven Weinberg


Verwijderd

met aida32 kun je heel je systeem uitlezen en geeft hij gelijk een link waar je de drivers kan downloaden

  • Peter_italia
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 23-11-2024
Ik heb dezelfde notebook.
Voor de lan drivers moet je ff op google zoeken dan vind je ze.
En de modem drivers kun je dezelfde gebruiken dan die voor vista.
En voor de rest gewoon de drivers van de websites van de fabrikant afhalen.