Ik was aan het rondsurfen in PSGG en toen bedacht ik me dat ik de topics eigenlijk anders gesorteerd zou willen zien. Namelijk op datum van de topicstart. Dan zou ik kunnen zien welke nieuwe topics er zijn in het forum. Nu is het gesorteerd op de datum van de laatste post en dat is voor veel dingen handig, maar niet voor wat ik wil.
In de admin van react is wel in te stellen dat er op topicstart gesorteerd moet worden binnen een forum. Maar er is bij mijn weten geen mogelijkheid om via een parameter in de url deze setting te overriden om toch een andere sortering te krijgen dan standaard is ingesteld. Iets wat eigenlijk toch best geboden zou kunnen worden binnen de software lijkt mij ?
In React 195 kan het, of er een interface naar aangeboden gaat worden, dat weet ik niet
Klaar voor een nieuwe uitdaging.
React 195? Is dat de software waar het forum op draait? Of hebben we nu iets anders?
"Hoover" eens over de "React" in "Powered by React" helemaal onderaan deze paginaTriggy schreef op maandag 23 juli 2007 @ 20:18:
React 195? Is dat de software waar het forum op draait? Of hebben we nu iets anders?