Toon posts:

[ActionScript] CreateEmptyMovieClip problemen.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Misschien dat ik iets heel simpels over het hoofd zie, maar toch vraag ik het hier even.

Ik wil lijnen kunnen tekenen met behulp van ActionScript in een bepaalde Movieclip binnen mijn applicatie. Bij het gewoon gebruiken van het voorbeeld wordt er gewoon een rode lijn getekend.
code:
1
2
3
4
this.createEmptyMovieClip("lijn", 1);
lijn.lineStyle(1, 0xff0000, 100);
lijn.moveTo(0, 670);
lijn.lineTo(scaleLength, 500);

Echter ik wil ervoor zorgen dat de lijn getekend wordt binnen een bepaalde MC in mijn applicatie, ik gebruik dus de volgende code:
code:
1
2
3
4
visualisation_MC.scaleBar.createEmptyMovieClip("lijn", 1);
lijn.lineStyle(1, 0xff0000, 100);
lijn.moveTo(0, 670);
lijn.lineTo(scaleLength, 500);

Nu wordt er helemaal niets getekend. Hoe kan ik dit probleem oplossen? Een goede oplossing kon ik niet goed googlen of vinden via de ingebouwde help van Flash.

Verwijderd

Topicstarter
Probleem is opgelost, scope was verkeerd

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Dat klopt ;)

Wellicht handig om ook even te vermelden wat je precies hebt aangepast ;)

Voor de volgende keer: Waar hoort mijn topic?. Flash AS hoort gewoon in Webdesign, Markup & Clientside Scripting :)

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.