Toon posts:

[Vista] Wireless LAN PRISM3 IEEE802.11b WM168 USB Module

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey iedereen,

Ik heb al op google en op got gezocht op dit probleem, maar ik kan jammer genoeg niets vinden.

Ik heb een Shuttle SB65G2 met een ingebouwde Wireless LAN PRISM3 IEEE802.11b WM168 USB Module en heb hier net Windows Vista Ultimate op geinstalleerd.

Werkt perfect, alle hardware wordt netjes herkend behalve de audio kaart (realtek 97) en de wirelless module. Hoewel eenmaal windows naar de nieuwste drivers gestuurd en beide stukjes hardware worden mooi herkend en werken naar behoren.

Maar eenmaal een reboot gedaan ... en de wireless kaart lijkt gewoon niet meer te werken, in device manager staat de kaart gewoon en windows zegt dat de kaart correct werkt, hoewel als ik ga kijken voor een netwerk dan zegt windows dat er geen draadloze adapter beschikbaar is.

Een herinstallatie van de drivers zorgt ervoor dat de adapter gewoon terug werkt tot de volgende reboot. Heeft iemand een zelfde ervaring of een mogelijke oplossing hiervoor want het is uitermate vervelend om iedere herstart die drivers opnieuw te moeten instaleren.