[voeding] (AOpen AO700-12ALN) 20+4 pin?

Pagina: 1
Acties:

  • Boyd
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 27-01 23:27
De voeding van m'n computer heeft het vandaag begeven. Helaas..

Ik heb dus een nieuwe voeding nodig, maar ook rekening houdend met de toekomst. Over 1,5 maand ga ik verhuizen en dan is het tijd voor een nieuwe computer. Ik wil dus de AOpen AO700-12ALN voor mijn nieuwe computer. Maar tot die tijd wil ik hem ook gebruiken in mijn oude, omdat die stuk is. Nu mijn vraag.

Heeft deze voeding ook 20 pins aansluiting voor het moederbord? Zodat ik hem tot die tijd ook in mijn oude computer kan gebruiken? Op een aantal sites staat 24 pin en op een aantal sites staat 20+4 pin. Wie heeft er 1 en kan het mij vertellen?

--

Als hij alleen 24 pin heeft, is er een andere voeding tussen de 600/700 watt met ledjes? Die wel 20+4 aansluiting heeft..

Verwijderd

Je kan 24 pin altijd op 20 pin zetten hoor, maakt geen problemen, als je echt wil koop je er gewoon een verloopstukje tussen van 24 to 20 pin, maar is niet noodzakelijk volgens mij. Ik zette de 24 pin gewoon op de 20 pin =)

  • souderkeamer
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 23-12-2020

souderkeamer

Hobo en Techniek

Ja kan! Het is de gewone standaard. 20pin plus een losse 4pin om er bijnaast aanvast te schuiven/koppelen.

Beheersen wij het brein of beheerst het brein ons?


  • Boyd
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 27-01 23:27
Ok :), bedankt!
Dan ga ik hem bestellen.