SATA HD niet zichtbaar in Ghost of Acronis

Pagina: 1
Acties:

  • w00d
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 12-12-2025
hoi,

Ik probeer een image te maken van een hp dx2200 maar helaas zie ik geen op een mogelijke manier de HD in norton Ghost of Acronis.

Dit is de 4e set van 5 dx2200's. De andere 3 sets gingen zonder probleem, kon telkens de images van de 1e set gebruiken. Echter bij deze zie ik in Norton alleen maar de Removable HD en niet de SATA schrijf zelf die erin zit.

ik heb vervolgens 1 pc gewoon geinstalleerd om daarvan een images te maken, maar helaas weer geen succes. Windows en Bios zien de schrijf uiteraard gewoon, maar Ghost of Acronis zien hem niet.

Net als laatste geprobeerd om gewoon een images weg te schrijven op de d partie van de pc. Maar helaas zie maakt het dus niet uit of de externe hd is in geplugd of niet.

Iemand een idee waar het aan kan liggen??

  • sjongenelen
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-02 21:56
ja, probeer je 'compability modus' in je bios op S-ATA only te zetten

(en speel er even mee :z )

[ Voor 18% gewijzigd door sjongenelen op 03-07-2007 10:48 ]

you had me at EHLO


  • tullius
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 17-02 00:01
heb je dit probleem kunnen oplossen met het bios?

www.compucated.be