Toon posts:

Hiper 4M580 in mijn systeem werkt?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen, Ik heb net mijn componenten besteld voor een compleet nieuw systeem, namelijk:

GigaByte GA-P35c-DS3
Intel E6320
G.skill F2-6400CL4D-2GBHK 2048 MB Kit, DDR2-800, CL4-4-3-5 (2x 1024 MB)
Hiper HPU-4M580 (retail, 580 watt, 630 watt peak performance)
Seagate 3 x 80GB 7200 8MB Seagate ST380815AS SATA2 NCQ
Gigabyte GH-PCU23-VEK 3D Rocket II
Club 3D Ati X2900XT
LG Electronics L226WTQ, Zwart, 22”
Gigabyte 3D Aurora zwart

Nu dacht ik voldoende te hebben aan de voeding van Hiper, hij is namelijk te vinden op de site van Ati als aanbevolen voor de X2900XT serie. Nu kijk ik net op een wattcalculator (http://www.extreme.outervision.com/powercalc.jsp) en dan blijkt dat mijn voeding zwaar onder de maat zou zijn met een overclock van mijn CPU naar ongeveer 3,... GHZ 8)7 :o

Ik heb op het topic over voedingen gekeken maar daar word ik ook niet veel echt wijzer....

Nu is mijn vraag: toch een andere voeding of is die wattcalculator aan de zware kant? Ik dacht een goede voeding te hebben maar eh..... :?

Verwijderd

Topicstarter
By de weg, is de rest van het systeem goed op elkaar afgestemd qua componenten of sla ik de plank mis? :/

Verwijderd

Welke voeding heb ik nodig? Deel 17
Zal je denk ik wel antwoord betreffende de voeding kunnen vinden :)

Verwijderd

Topicstarter
Ja dat deel had ik gelezen, wat ik daar dus uit moet halen is dat deze voeding maar 360 W levert bij gebruik van beide 12v lijnen? Dit is dan sowieso te weinig voor een systeem met X2900XT lijkt mij, de voeding is ook crossfire gecertificeerd tot de Ati X1950. Dus 360W lijkt mij vrij laag.... :?

http://www.hipergroup.com/English/products/hpu-4m580.html , dit is de productpagina

Dan toch maar een andere voeding... Is er verder nog iets aan te merken op mijn componentkeuze?