Toon posts:

Nieuw scherm

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben op zoek naar een leuk breedbeeld scherm tot max 350 euro. Allereerst wil ik jullie graag wat zien aanraden en deze twee beoordelen die ik had gezien.
Iiyama 22 inch
http://shop.powerline.nl/s/iinfo_n.php?art_code=MO191196
LG 22 inch
http://shop.powerline.nl/s/iinfo_n.php?art_code=MO152598.

Alle alternatieven die jullie kennen vertel ze allemaal, ben erg benieuwd!

  • MetalRush
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-03 11:23

MetalRush

PAS OP, HÈ !

Je wilt dus zoveel mogelijk scherm voor <350 euro... en daar moeten we jou bij gaan helpen? :s

Keep smiling... it makes people wonder what you're up to :)


Verwijderd

Topicstarter
Nou lijkt me niet dat jullie alle schermen gaan aanraden.. maar gewoon de beste die jullie kennen die dubbel en dwars hun geld waard zijn! Ga maar uit van 250-350 euro dan ;) Sluit je een groep alweer buiten!

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
Mirai heeft ook een leuke 22" voor weinig. Heeft niet de super specs zoals de Samsung 226 dat heeft maar tis nog steeds wel een prima scherm.

[ Voor 3% gewijzigd door PilatuS op 17-06-2007 16:59 ]


  • Velvet
  • Registratie: November 2005
  • Niet online
Wat wil je met je scherm gaan doen? Gamen? TV kijken?
Wat vind je belangrijk in je scherm?

Door die vragen te beantwoorden verklein je voor JEZELF het zoekterrein.

Zoek met behulp van Google, GoT en wat je maar wilt een paar schermen op die je aanspreken.

Kun je dan nog geen keus maken, leg het aan ons voor, met daarbij wat je al hebt bedacht, waar je CONCRETE vragen over hebt, etc. Dus niet maar wat links neerkwakken, maar met een onderbouwing, waarom wel/niet, pluspunten, minpunten...

GoT-ters hier moeten het net zo goed opzoeken als jij, en waarom zouden ze moeite voor je doen als je er zelf nog nauwelijks energie in hebt gestoken?

[ Voor 9% gewijzigd door Velvet op 17-06-2007 17:05 ]

Fujifilm XT-20 | Fuji lenzen | Vintage lenzen


  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Verwijderd schreef op zondag 17 juni 2007 @ 16:51:
Ik ben op zoek naar een leuk breedbeeld scherm tot max 350 euro. Allereerst wil ik jullie graag wat zien aanraden en deze twee beoordelen die ik had gezien.
Iiyama 22 inch
http://shop.powerline.nl/s/iinfo_n.php?art_code=MO191196
LG 22 inch
http://shop.powerline.nl/s/iinfo_n.php?art_code=MO152598.

Alle alternatieven die jullie kennen vertel ze allemaal, ben erg benieuwd!
Die 2 schermen worden al behandeld in het topic wat Saturnus noemt. Daar kun je dus je ervaringen vinden.

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 13:39

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Bovendien zijn we op GoT niet bepaald gediend van "Welke moet ik kopen?!?"-topics. Van een Tweaker verwachten we namelijk dat hij in staat is zelf keuzes te maken op basis van reviews en ervaringen van anderen. Topics als dit geven aan dat je dat niet gedaan hebt :o

Oslik blyat! Oslik!

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.