Toon posts:

pc aant bouwen, hulp nodig!

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ben net mn pc in elkaar aant zetten, maar wanneer ik heb aanzet doet ie niets..
Heb gelezen dat het dan aan de power supply of aan de bevestiging van het moederbord kan liggen. Wat ik ook geprobeerd heb, hij doet niets. Moederbord meerdere keren erop gezet, eerste keer met tweede keer zonder de rubbertjes. Zelfs heb ik het moederbord er zonder schroefjes ingelegd. Heb ik die schroefjes te vast aangedraaid? Zou dat het probleem kunnen zijn en is het mobo al dood?
De voeding moet ongeveer goed zijn. De voeding voor het moederbord en de voeding voor de schakelaar zijn aangesloten.
Ben nu van plan een andere voeding ering te gooien om te kijken of het daaraan ligt. Dit is echter veel werk dus ik dacht 'laat ik het eerst ns op tweakers posten'.

Hier is het systeem wat ik gekocht heb:
Processor:
Intel Core 2 Duo, E6320, Socket 775, Boxed € 150,13
http://www.azerty.nl/producten/product_detail/?ID=30384

Behuizing:
AOpen H420B, Zwart (300 watt, mATX) € 54,20
http://www.azerty.nl/prod...detail/51/4576/h420b.html

Moederbord:
MSI G965M-FI (S775, DDR2, mATX) € 88,55
http://www.azerty.nl/prod...il/89/14286/g965m-fi.html

Geheugen:
Kingston KVR667D2N5K2/2G, 2048 MB, DDR2, PC5300, 667MHz € 64,40
http://www.azerty.nl/prod...4747/kvr667d2n5k2-2g.html

Optisch station:
Samsung SH-S183A, Serial ATA150, Zwart, OEM € 26,94
http://www.azerty.nl/producten/product_detail/?ID=13074

Harde schijf:
Seagate DiamondMax 20, 160 GB, 7200 RPM, 2 MB, SATA II € 46,21
http://www.azerty.nl/producten/product_detail/?ID=12960

Kunnen jullie me helpen?

Bedankt!

Maarten

[edit]
Ik heb de powerschakelaar meerdere keren opnieuw aangesloten, zonder succes. Ook heb ik de reset knop op de "power switch" op het moederbord aangesloten, ook dit werkte niet.

[ Voor 35% gewijzigd door Verwijderd op 14-06-2007 23:33 ]


  • Nobby
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 00:28

Nobby

Nuts!

Powerschakelaar wel goed aangesloten?

From all the things I have lost, I miss my mind the most - Ozzy
Uitvindingen zijn niets anders dan betere middelen naar een slechter doel - Berry van Aerle
Het uitzetten van je pc is als het dooddrukken van een muis, dat doe je niet zo makkelijk.


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Neem Hangen en Opstartproblemen troubleshooter eens stap voor stap door. Dan moet je er wel uitkomen.
Overigens is het handig om specs te geven, niet een of ander linkje naar een ander topic waar ik weer moet gaan zoeken naar specs.

  • mklcln
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 20:31
Je hoort ook geen beeps bij aanzetten?

Alle kabels van voeding naar MB goed aangesloten (4pin en mobo stekker.etc)

[ Voor 106% gewijzigd door mklcln op 14-06-2007 23:31 ]


Verwijderd

Topicstarter
Terw_Dan schreef op donderdag 14 juni 2007 @ 23:27:
Neem Hangen en Opstartproblemen troubleshooter eens stap voor stap door. Dan moet je er wel uitkomen.
Ok, daar ga ik nu naar kijken.
dpz schreef op donderdag 14 juni 2007 @ 23:28:
Je hoort ook geen beeps bij aanzetten?

Alle kabels van voeding naar MB goed aangesloten (4pin en mobo stekker.etc)
Nee, er gebeurt echt helemaal niks.
Overigens is het handig om specs te geven, niet een of ander linkje naar een ander topic waar ik weer moet gaan zoeken naar specs.
Is toegevoegd aan de topicstart.

  • Alex Picard
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 28-12-2025
Heeft je moederbord ook een ledje? Zo ja, brandt dat ook als de voeding aangesloten is? Heeft je voeding ook een eigen schakelaar?

Verwijderd

Topicstarter
Alex Picard schreef op donderdag 14 juni 2007 @ 23:40:
Heeft je moederbord ook een ledje? Zo ja, brandt dat ook als de voeding aangesloten is? Heeft je voeding ook een eigen schakelaar?
Moederbord heeft geen ledje en de voeding heeft ook geen schakelaar.

  • Guardian Angel
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

Guardian Angel

Bejaard en langharig tuig

Verwijderd schreef op donderdag 14 juni 2007 @ 23:48:
[...]

Moederbord heeft geen ledje en de voeding heeft ook geen schakelaar.
En dat geloof je zelf ook nog? Ik moet de eerste nieuwe voeding anno 2007 nog tegenkomen zonder schakelaar. Ook zit er in 99,99999% van de gevallen een LED op het MB.

ARME AOW’er


  • Thandor
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 17:06

Thandor

SilverStreak

Guardian Angel schreef op donderdag 14 juni 2007 @ 23:50:
[...]

En dat geloof je zelf ook nog? Ik moet de eerste nieuwe voeding anno 2007 nog tegenkomen zonder schakelaar. Ook zit er in 99,99999% van de gevallen een LED op het MB.
Dat is niet helemaal waar :o. Er zijn wel degelijk voedingen zonder aan/uit knopje en ook moederborden zonder indicatie LED's zijn zeker niet ongewoon :).

Wat betreft dit topic zie de CSL policy:
Vragen over problemen horen hier niet thuis alsmede vragen en/of discussies over een bepaald hardware onderdeel, daar zijn de andere fora voor.
Dit topic hoort hier dus niet thuis. Ik ga het echter niet verplaatsen. Met behulp van de Hangen en Opstartproblemen troubleshooter kun je prima uit de voeten. Probeer ook de GoT Search even om informatie omtrent jouw probleem op te sporen.

Mocht je na het troubleshooten (gebruik ook de GoT search bij het troubleshooten) nog steeds geen probleem hebben kunnen vinden of weet je niet zeker of het nu onderdeel x of y is welke voor de problemen zorgt dan kun je een topic openen in het juiste subforum. Dat is het subforum wat over het hardwareonderdeel gaat waarvan jij denkt dat die het probleem veroorzaaakt.

Profiel | https://thandor.net - hardware
And the rest of us would be carousing the aisles, stuffing baloney.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.