[XP] Logitech toetsenbord, random letters

Pagina: 1
Acties:

  • I-King
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 12:15
Ik heb een Logitech X700 toetsenbord, een draadloos toetsenbord met muis. Ik heb sinds een aantal maanden een wisselend probleem. Het toetsenbord stuurt random andere letters mee.

Het zijn vaak lang achter elkaar dezelfde letters. Op het moment dat ik nu typ is het rw.

Als ik dus een gewoon rrwegeltje tekst typ ziet herwt er zo uit. Vooral met smilies is het erg :DRW. Ik kan het rwtoetsenbord opnieuw connecten, nadat ik op ctrl + shift + F12 duw. Ik moerwtrw daarna een identificatiecode invoeren. Vaak is het rwprobleem rwopgelost en vaak rwook rwnietrw. Ik hoop rwdat rwjrwullie zien dat dit best een probleem oplevert. Ik herwb al een batterij vervangen maar wdit herweft geen effect.

Dit stuk is direct getypt op een USB toetsenbord, hierbij heb ik de problemen niet. Ook de software (SetPoint) geeft aan dat de batterijen nog voldoende zijn. Het vreemde is dat op willekeurige commando's willekeurige random letters verschijnen. Nu was het rw, dan is het rar, dan is het :D. Daarom vermoed ik ook niet dat het malware is, maar een fout in mijn toetsenbord. Ook komen deze problemen eens in de paar weken voor.

Ik weet op het rwmoment dus absoluut nierwtrw wat rwik er mee moetrw doen!

Iemand die tips heeft?

  • I-King
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 12:15
Jammer dat ik juist van die onoplosbare problemen heb. Of de juiste mensen lezen het niet. Hierbij duw ik hem een beetje omhoog. Hoop dat er nog mensen zijn die het op weten te lossen!

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 14:00

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

Ik heb ook niet zo 1 2 3 een oplossing, maar je zou Logitech eens voor de zekerheid kunnen mailen. Dan krijg je misschien een bruikbare oplossing om dit probleem te verhelpen.

Ik heb ook een vraagje: kan je het toetsenbord ook uit apparaatbeheer verwijderen en opnieuw connecten?

Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad)


  • Cablekevin
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 06-02 12:11

Cablekevin

CCCP Baby!

Printje tussen QWERTY mischien beetje van het spoor af?