Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

kaspersky reports van 57GB

Pagina: 1
Acties:

  • sprankel
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 25-11 15:46
Door toeval dat ik mijn hd liet analyzeren om te kijken of een defragmentatie nodig was zag ik dat er enorme bestanden op mijn hd stonden waarvan ik het bestaan niet afwist. Deze bestanden bevinden zich onder C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Report en nemen 57,1 GB (61.366.427.408 bytes) in totaal in, in totaal zijn er 912 bestanden en een vb van een bestand is 0a0d_ids_eventlog.rpt Het zijn allemaal dezelfde soort bestanden.

Nu vraag ik mij af wat het doel is van deze bestanden, waarom ze zoveel ruimte innemen en of ik ze eventueel mag verwijderen?

Edit: de meeste bestanden zijn maar een paar Kb, maar dan zijn er een 20 tal bestanden van een 100 MB tot een maximum van 4 GB

[ Voor 9% gewijzigd door sprankel op 31-05-2007 05:23 ]


  • Reptile209
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:37

Reptile209

- gers -

Hier (Kasperksy Forum) staat netjes voor je uitgelegd wat het is, hoe je 'm kan legen en kan limiteren hoe groot je logs worden.

Zo scherp als een voetbal!