Ligt het nu aan mij of is WideXS op dit moment ontzettend traag...
Heb een virtual account daar, was tot nu toe erg tevreden over de snelheid.
Tja, er ligt 34 MBit uit, en da's de helft van hun capaciteit ....
Of je hebt last van een attack, of je zit in een overvol VLAN ....
Of je hebt last van een attack, of je zit in een overvol VLAN ....
Peerke in action >:)
Modjes in action !!
"Met drank maak je weer lief wat kapot is"
-- © 2
Flame! WideXS is hier en op m'n werk altijd retesnel.....en slechts zelden down......onderbouwen met feiten dus.Op woensdag 07 februari 2001 22:11 schreef sjeemz het volgende:
euh? WideXS is toch altijd traag? Slechts bij wijze van uitzondering snel enzo
* McVirusS werkt bijna hele dag op een WideXS server...geen klachten over eigenlijk.
Verwijderd
Ik heb tot op heden geen enkel probleem qua snelheid (nergens mee eigenlijk) met mijn account bij WideXS.
Ik kreeg gisteren van een machine die nog bij widexs staat een hoop sms-jes van watchmyserver.com online-offline-online-offline-online-offline. Draaide ze weer op 1 lijn?
9x Canadian Solar + Enphase IQ7+ 3,4 kWp ZZW 20º
4x Yingli + Enphase IQ7 1 kWp ZZW 25º
4x Yingli + Enphase IQ7 1 kWp ZZW 90º
Verwijderd
totdat je is een keer iets wilt wat niet standaard is:)Op donderdag 08 februari 2001 11:03 schreef Ron het volgende:
Ik heb tot op heden geen enkel probleem qua snelheid (nergens mee eigenlijk) met mijn account bij WideXS.
Hmm, er is een hoop mogelijk hoor in goed overleg...voor de rest was WideXS een van de eerste Hostingproviders die je vrij veel zelf liet instellen (mailaliasen enzo).Op donderdag 08 februari 2001 11:18 schreef Kertjuh het volgende:
[..]
totdat je is een keer iets wilt wat niet standaard is:)
Verwijderd
flame? een grapje heet zoiets... let vooral ook eens op de smiley:Op donderdag 08 februari 2001 00:00 schreef McVirusS het volgende:
[..]
Flame! WideXS is hier en op m'n werk altijd retesnel.....en slechts zelden down......onderbouwen met feiten dus.
* McVirusS werkt bijna hele dag op een WideXS server...geen klachten over eigenlijk.
Verwijderd
Hmmm meneer verdedigt widexs tot op de tand
Vind ik wel leuk. Maar widexs heeft nagenoeg gewoon problemen met capiciteitsproblemen door hardware die niet echt aan de hogere aanvragen voldoet.
en dat doen ze bij widexs dan want het bedrijf is toch overgenomen door wire and cableless
Neuh werk niet bij WideXS, dan zou ik hier niet echt goed kunnen modereren he......en ehm..
* McVirusS is er vast van overtuigd dat WideXS door de overname alleen maar NOG beter wordt.
* McVirusS is er vast van overtuigd dat WideXS door de overname alleen maar NOG beter wordt.
Pagina: 1