[SEO] Amerikaanse SEO-bedrijven verder dan Nederlandse

Pagina: 1
Acties:
  • 232 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

ik ben op dit moment voor mijn bedrijf op zoek naar een partner die me nog beter kan helpen op het gebied van SEO. Nu heb ik me laten vertellen dat de Amerikaanse SEO-bedrijven verder staan dan de Nederlandse. Maar is dit ook werkelijk zo volgens jullie? Ik veronderstel dat Nederlandse SEO-specialisten ook hun informatie halen van dezelfde bronnen als de amerikaanse, zoals forums, SEO-sites, ... of ben ik hier verkeerd in?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Tenzij je budget in je tonnen loopt, kun je grofweg dezelfde hoeveelheid specialistische input verwachten. Sowieso bevind je je met de meer exotische 'cutting edge' SEO technieken tevens vaak op de 'edge' van wat toegelaten wordt door de grote spelers op zoekgebied.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • André
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 12-09 14:32

André

Analytics dude

De Nederlandse bedrijven lopen qua kennis gelijk met de Amerikanen. Wij lezen hun blogs en zij de onze (voor zover ze in het Engels zijn). Daarnaast hebben de Nederlandse bedrijven een megagrote voorsprong als het gaat om de Nederlandse markt, aangezien die heel anders werkt dan de Amerikaanse en veel ervaring dus vereist is.

Daarnaast zie ik hier niet een WEB gerelateerde discussie uitkomen dus gaat hij dicht. Als je meer info wilt hebben over de Nederlandse SEO bedrijven kun je me DM'en aangezien ik de betere allemaal ken ;)

Dit topic is gesloten.