Nieuw Game systeem; +/- 1300 euro

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

  • sporasub
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 26-10-2022

sporasub

Hellfire: Orc Hunter lvl 40

Topicstarter
Heren & verdwaalde Dames ;),

Ik ben aan het rond kijken voor een nieuw systeem en heb al veel info vergaard, en hieruit is mijn volgende keuze ontstaan:

Afbeeldingslocatie: http://www.dfi.com.tw/Upload/News/US/images/arch457a.jpg
Moederbord: DFI LANParty UT NF680i LT-T2R € n.n.b.,-
DFI = DFI, ook al heb ik weinig tot geen OC ervaring, met goede spullen kom je al een heel eind is mijn gedachte. en ervaring kan altijd nog komen. ;)
Daarnaast is dit natuurlijk een bord waar heel veel op mogelijk is, ook future-proof.
specs:KLIK


Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/h/hpgi47.jpg
CPU: Intel® Core™ 2 Duo E6600 (Boxed, FC-LGA6)€ 198,-
Lijkt me een vrij duidelijke keus ;), ik lees er zeer goede ervaringen over, en zeer goede overklok mogelijkheden.


Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/i/ibie8p.jpg
Geheugen: G.E.I.L. 2GB DDR2-800 Kit€ 99,- 2X
Timings
CAS Latency (CL) 4
RAS-to-CAS-Delay (tRCD) 4
RAS-Precharge-Time (tRP) 4
Row-Active-Time (tRAS) 12
Voor het geheugen ben ik er ook nog niet over uit, ik heb niet veel ervaring met geheugen, latency's en vooral goede samenwerking met het moederbord. Dit lijkt mij prima geheugen maar suggesties zijn meer dan welkom! ik ben van plan om XP erop te draaien, dus stop 2GB in het mobo en de andere 2GB hou ik apart voor als ik VISTA erop knal.(ik koop nu al die 2GB extra omdat ik bang ben dat over een jaar niet dezelfde meer te koop zijn en XP schijnt ook niet goed met 4GB overweg te kunnen.)
Kan ik trouwens niet hoger zitten met DDR2? bijv. 1066 ofzo? wat zijn de consequenties daarvan, ik heb al een hoop proberen op te zoeken maar dat is iets wat me nog steeds niet echt duidelijk is.


Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/t/tn6z20_1.jpg
Zalman ZM600watt-HP (Retail, SLI Ready) € 99,-
Lijkt me een prima modulaire voeding voor niet al teveel geld maar wel van een goed merk!


Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/j/jaxvga_1.jpg
Asus EN8800GTS/HTDP 320MB € 299,-
Ik heb een samsung 930BF 1280x1024max dus dat zou meer dan genoeg moeten zijn voor komende 2 jaar. (over 2 jaar nieuwe monitor min. 24" en dan koop ik een nieuwere videokaart)

Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/k/kk-c61.jpg
Creative X-Fi Extreme Gamer OEM€ 69,-
Prima kaart naar mijn idee, goede geluidsprocessor en ondersteuning voor asio 2.0.
Deze kaart wil ik namelijk gebruiken om naast games, lekker te DJ'en met de Behringer BCD3000 (moet nog uitkomen, het is de opvolger van de BCD2000 die nadat ik het 25 pagina's tellende topic heb doorgelezen toch teveel Bugs schijnt te hebben).

Afbeeldingslocatie: http://www.alternate.nl/pix/prodpic/450x450/a/a6bw02.jpg
Western Digital Raptor (Bulk, WD360ADFD, SATA) € 109,-
Prima HDD! Ik heb er nu al 1 en dus wil ik ze in RAID-0 opstelling gebruiken naast de 200GB HDD die ik nu ook al heb.

KAST € +/-100,-
ik ben nog op zoek naar een mooie kast, de nine-hundred is leuk maar ik zoek iets anders.

Afbeeldingslocatie: http://www.kylning.com/images/400/1365.jpg
koeling:Scythe Infinity

Wat ik al heb:
Samsung 19" 930BF 4ms. (prima schermpje:))
Logitech eliteX keyboard
Razer Diamondback.

Mocht iemand nog enige op/aan-merkingen hebben of suggesties hoor ik het heel graag.

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Nog sneller geheugen nemen is alleen zinvol als je de bandbreedte ook echt gaat gebruiken door een grote overklok te doen. Meeste mensen hebben echter wel genoeg aan PC6400. Imo is het een beetje zonde van het geld, zulk duur geheugen.. maar ik weet niet wat jou plannen met overklokken zijn. Voeding kan best wat minder zwaar en goedkoper, 600W is echt niet nodig.

Voor de rest prima systeem.

  • Solid_Aapie
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 23:12
Ik zou nog even wachten op de driver update van 2900XT, er zijn veel speculaties over deze kaart. Maar als het hele driver verhaal waar is en het is geen hardwarematige fout kan deze kaart je een betere bang for buck geven dan de 8800GTS 320MB. Zo niet dat is de 320MB kaart een goede keuze en mischien kan je nog naar factory oc' versies kijken deze zijn vaak niet zoveel duurder.

Specs


  • sporasub
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 26-10-2022

sporasub

Hellfire: Orc Hunter lvl 40

Topicstarter
RoD schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 12:13:
Nog sneller geheugen nemen is alleen zinvol als je de bandbreedte ook echt gaat gebruiken door een grote overklok te doen. Meeste mensen hebben echter wel genoeg aan PC6400. Imo is het een beetje zonde van het geld, zulk duur geheugen.. maar ik weet niet wat jou plannen met overklokken zijn. Voeding kan best wat minder zwaar en goedkoper, 600W is echt niet nodig.

Voor de rest prima systeem.
Ik wil de CPU toch zeker boven de 3GHZ krijgen.
Ik heb alleen geen flauw idee wat er zoal met geheugen te doen is. Daar moet ik me nog flink in verdiepen.
Is 600watt ook overkill als ik over 2 jaar een 2de 8800GTS erbij prik?

  • Guardian Angel
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

Guardian Angel

Bejaard en langharig tuig

En de vraag is Wat moet ik nemen? Is dit systeem goed? **lezen**?

Je hebt al een topic lopen. Bovenstaand is prima dus wat is nu nog het probleem?

[ Voor 17% gewijzigd door Guardian Angel op 23-05-2007 12:28 ]

ARME AOW’er


  • Turkish
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-01 17:00

Turkish

zhé germans

Je kan gewoon verder in je oude topic Nieuw Game PC (+/- 1800 euro) :)

'When you're not paying for the product, you are the product!'

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.