blup
Uiteraard, dat heb ik ook wel es gedaan. Als ik een alt loop te lvlen heb ik absoluut geen zin in gegank. Dus altijd main uitloggen vlakbij alt. En als ze dan komen ganken, over loggen paar keer /no tegen ze spammen en ze dan 1x killen dan hebben ze het meestal wel door.Anoniem: 23522 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 18:23:
[...]
Alhoewel ik het zelf niet zo tof van ze vind dat ze jou met z'n 4en doodnuken, kan ik er wel weer om lachen dat vervolgens je level 70 ook "keihard wordt neergebeukt"Ik maak heel vaak mee dat ik in een 1v1 situatie keihard win waarna vervolgens de level 70 main word gehaald
"The only thing necessary for the triumph of evil is that good men do nothing" -- Edmund Burke
Werk met ee Geforce 6600GT, 81.85 drivers.
En ineens ziet mijn scherm er in Outland uit als een schaakbord... allemaal flikkeringen...
even alt-tab en het probleem is weg, maar na een minuut of twee is het er weer.
En.. alleen in Hellfire, niet in Strattah bijvoorbeeld.
Schiet mij maar lek....
You have to be careful if you don't know where you are going because you might not get there...
Anoniem: 40554
Cobra reflex
Avoidance
Cobra reflex is een passive skills. (deze komt niet op de petbar)
van avoidance weet ik het niet zeker.
Maar een pet kan maar 4 skills leren toch?
Tellen de passive skills dan ook mee als 1? (cobra reflex en avoidance)?
Weirde is dat ik tot een half uur geleden met een andere char probleemloss heb gespeeld met de nieuwe patch...
Schiet mij dus ook maar lek.
/update.
Ik krijg het alleen wanneer ik met (welk eendere char) new territory wil ontdekken.
/update II
Opgelost. Suffie dat ik ben. Ligt aan nog niet ge-update add-ons.
Had ik natuurlijk wel eerder kunnen bedenken.....
[ Voor 21% gewijzigd door Tao op 24-05-2007 01:24 ]
Same.... ik dacht dat 'n al aan mij lagSnuffel schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 21:28:
Ik heb grafische problemen sinds de nieuwe patch.
Werk met ee Geforce 6600GT, 81.85 drivers.
En ineens ziet mijn scherm er in Outland uit als een schaakbord... allemaal flikkeringen...
even alt-tab en het probleem is weg, maar na een minuut of twee is het er weer.
En.. alleen in Hellfire, niet in Strattah bijvoorbeeld.
Schiet mij maar lek....
En ik heb 'n ati
Netherdrake quest begint rechtsonder in shadowmoon
[ Voor 4% gewijzigd door Flint op 23-05-2007 22:35 ]
Anoniem: 20380
Anoniem: 158967
Kan iemand me vertellen hoe die addon heet dat je de castbar onder de healthbars ziet bij enemies als je op "v" gedrukt hebt?
And so at last the beast fell and the unbelievers rejoiced. But all was not lost, for from the ash rose a great bird. The bird gazed down upon the unbelievers and cast fire and thunder upon them.
Anoniem: 200262
Zijn alle raids dan afgelopen ?Anoniem: 20380 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 23:08:
Ok het is 23:00 dus er zijn al guilds klaar met raiden. Iemand al bij Shade geweest na de patch en is die veel generfed? Wij hadden speciaal geen raid gepland vandaag doordat Blizzards reputatie nu niet echt denderend is qua grote patch/raid lag
En als je level 70 bent , en bent main voor een guild en erg actief
Hoe lang moet je er elke dag ong achter zieten
wij zijn nog rudtig gruul aan het doen hoorAnoniem: 200262 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 23:50:
[...]
Zijn alle raids dan afgelopen ?
En als je level 70 bent , en bent main voor een guild en erg actief
Hoe lang moet je er elke dag ong achter zieten
eerst de BT attunment quest gehaald in SSC bij de Fanthomlord
"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan
Anoniem: 200262
Dat is toch zon instance die heel vaak word geraid
En ik heb een vraagje
Ik word binnen de kosrte keren level 60 , moet ik dan in AV hele tijd honor gaan verzamelen en goede gear nemen
Of zal ik gewoon lekker na 70 door levelen ?
En dan pas beetje goede gear krijgen , en daarna de grote raids doen
Zijn er nog trouwens 40 man raid , voor level 70 of zijn het allemaal 10 man raids
Want het lijkt mij wel leuk om met een groep van 40 man een ultra groot gebied te clearen
MC/BWL/AQ40 zijn er nog wel, maar die doet niemand meer...
"Time flies like an arrow; fruit flies like a banana."
Anoniem: 20380
Hehe hadden wij ook, na 2 wipes realiseerden we ons dat naast de OT ook anderen die strike random leken te krijgen. Toen hebben we er maar 2 offtanks bijgezet voor de zekerheid, 1tje (3e OT dus) in tankgear dualwielding voor dps zodat ie naar shield kon switchen mocht ie toch klappen vangen.Tr!gger schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 21:26:
Nou Gruul is ook lekker verneukt hoor. Hatefull strikes gaan lekker random door de melee dps heen nu bij ons. Working as intended of een bug? Dit schiet ook niet op.
Edit: toen ging ie redelijk makkelijk neer dus
[ Voor 4% gewijzigd door porn* op 24-05-2007 00:37 ]
Bnet pindle#2913
1x nightseye, 2x noble topax, 1x living ruby, 1x greenie.
Top! En de maand is alweer bijna om
Same here bij mijn X1950 pro. Sinds de laatste patch heb ik er opeens last van.Ik heb het bijvoorbeeld in Desolace. Valt me op dat alleen de hele verre bergketens last van opflikkerende vlakjes hebben. De dichterbij gelegen niet.Snuffel schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 21:28:
Ik heb grafische problemen sinds de nieuwe patch.
Werk met ee Geforce 6600GT, 81.85 drivers.
En ineens ziet mijn scherm er in Outland uit als een schaakbord... allemaal flikkeringen...
Jammer, tot nu toe was het grafisch vlekkeloos bij mij. Hopen dat er snel een hotfix komt. Heb al een screenshot gemaild naar support.
'Level of Detail' uitzetten in het Video menu van World of Warcraft is een tijdelijke fix, alleenBra1niac schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 01:41:
[...]
Same here bij mijn X1950 pro. Sinds de laatste patch heb ik er opeens last van.Ik heb het bijvoorbeeld in Desolace. Valt me op dat alleen de hele verre bergketens last van opflikkerende vlakjes hebben. De dichterbij gelegen niet.
Jammer, tot nu toe was het grafisch vlekkeloos bij mij. Hopen dat er snel een hotfix komt. Heb al een screenshot gemaild naar support.
gaat je performance er wat onder lijden.
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Anoniem: 63072
Niet is helaas nu het antwoord. Ik dacht gisteren ook, ik heb de meest recente versie ik kom 2.1 wel door. Helaas werd mijn aversie tegen patchday alleen maar weer groter.Anoniem: 200262 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 18:55:
weet iemand hoe ik ag unitrframes kan instellen ofzo ?
Ik heb ag_UnitFrames-r20943
Gedownload en in mij addon list gedaan
Ma nu zie ik helemaal geen unitframes zelfs de standaard ding niet
In Bongos mijn stancesets compleet aan gort. Staat een waarschuwing op hun website nu. Die stond er zeker niet toen ik het voor het eerst installeerde.
AGuf werkt niet, geen werkende versie te vinden.
Diverse mods die zouden moeten werken geven ineens foutmeldingen. Ze werken verder wel, maar mateloos irritant.
Gisteren de hele avond met mn interface in de weer geweest. Heb nu in ieder geval iets op mn druid wat lijkt op wat ik had.
Heb het ooit eerder gehad, en toen was nl. het installeren van een driver de oplossing.
Zou kunnen zijn dat het nu weer zo is, alleen vind ik het vreemd dat het nu in bepaalde gebieden voorkomt, en niet structureel overal.
Hou me op de hoogte van de ontwikkelingen
You have to be careful if you don't know where you are going because you might not get there...
oh well gisteren in ieder geval alle dagquests kunnen doen
wel apart dat herbalists en miners volgens mij hun prof rep turnins vaker dan 1x per dag kunnen doen
voorlopig zijn de mines denk ik de beste rep spot algemeen, veel ruimte, snelle respawns
samen met een priest gegrinden ook 4 netherwing eggs gevonden
@ui probs
winace updater gisteren 1x gedraai, geen public versions -> site overbelast, mirror gepakt, alles werd geupdate, en alles werkt normaal
moest alleen SW stats handmatig even updaten want die bugde
aguf etc werkt bij bij iig allemaal
[ Voor 20% gewijzigd door Bokkie op 24-05-2007 08:07 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Een pet kan maar 4 active petskills leren, cobra reflexes telt dus niet mee, avoidance neem ik aan ook niet.Anoniem: 40554 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 21:32:
Er zijn een paar nieuwe hunter pet skills bijgekomen:
Cobra reflex
Avoidance
Cobra reflex is een passive skills. (deze komt niet op de petbar)
van avoidance weet ik het niet zeker.
Maar een pet kan maar 4 skills leren toch?
Tellen de passive skills dan ook mee als 1? (cobra reflex en avoidance)?
Van cobra reflexes gaat de damage per attack omlaag maar de dps van je pet omhoog (bij mij zo'n 20 dps
Anoniem: 219317
Heeft er iemand anders ook problemen met de addon : Auctioneer ? Ik krijg een vierkant schermpje zodra wow begint met debugg messages etc , zodra ik op close druk gaan die wel weg...
[ Voor 4% gewijzigd door Anoniem: 219317 op 24-05-2007 08:37 ]
Update al geinstalleerd naar Auctioneer 4.1?Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 08:36:
Mogguh mensen!
Heeft er iemand anders ook problemen met de addon : Auctioneer ? Ik krijg een vierkant schermpje zodra wow begint met debugg messages etc , zodra ik op close druk gaan die wel weg...
Anoniem: 219317
[ Voor 5% gewijzigd door Anoniem: 219317 op 24-05-2007 08:52 ]
QFTredfoxert schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 14:56:
[...]
Mn vriendin heeft op dr level 40 hunter al 800G, beetje lowlevel minen en disenchanten. Die zooi is meer waard dan de Outland meuk tegenwoordig
Voorbeeldje, fel iron bars gaan per stack tegenwoordig voor 10g weg, en 20 bars betekent 40 ores, stack van thorium gaan voor 20... 25g weg en daar heb je ook maar 20 ores voor nodig dus ik zit tegenwoordig weer in Winterspring te mine'n als ik gold nodig heb. En tegen de verveling knal ik de nodige bots af, lopen er zat rond in Winterspring.
5k g bij elkaar krijgen was voor mij als mine'r een peuleschil (achteraf gezien). Ik denk dat ik er al zo'n 10 tot 15k g doorheen gejaagd heb ondertussen.
Btw resetbutton AH

Al met al... I R LOEV PATHC!
1e resultaat :x zo moeilijk is het echt niet om zelf op te zoekenAnoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 08:51:
Hmz ik heb gekeken op curse-gaming en wowace, maar zag em niet staan , heb je de link voor me waar die wel staat ?
Anoniem: 219317
Wel als ik hier op me werk geen internet heb , heb alleen intranet waarmee ik alleen op dit forum kan ... had je niet verwacht heHolyCorn schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 08:53:
[...]
1e resultaat :x zo moeilijk is het echt niet om zelf op te zoeken
Anoniem: 219317
Ik draai nu het DKP systeem van Null , ziet er prima uit zodat iedereen evenveel recht hebt op epic items etc...
mijn vraag is : Zodra je een kara Team hebt vastgesteld en je hebt al een paar runs gedaan en er komt een nieuwe speler bij voor in je team hoe behandel je die dan kwa dkp punten.
Ga je die eerst als trial behandelen en krijgt ie de eerste paar runs geen dkp punten , of begint ie op het niveau zoals ik bv begon toe ik startte met me eerste run door Kara ???
plz help bitte.
[ Voor 4% gewijzigd door Anoniem: 219317 op 24-05-2007 09:11 ]
Zat zelf aan een combat build te denken. Twijvel nog tussen Murder en Lightning reflexes.. 1 punt in murder laten of beter dat punt in lightning reflexes plaatsen..
Heb nu MH sword/OH dagger(Binnenkort ook weer sword)
Iemand opmerkingen/tips bij de volgende build?:
http://www.worldofwarcraf...0510000000000000000000000
PSN jschut_82 | Xbox: JSchut82
Anoniem: 158967
dat is dus niet wat ik vroeg, ik vroeg om een castbar onder de healthbar als je "v" gepresst hebt. Druk maar is op v ingame en je snap wat ik bedoel.chemmie schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 23:24:
Interface Options > Show Enemy Cast Bar - Name Plate
Edit: links werken niet, en heb ook de originele links nietMore on the MD bug:
" This is a bug introduced with 2.1. Its very easy to reproduce. The bug is that only 2 out of the 3 shots will misdirect to your designated target. IF you shoot off the 3rd shot then ALL the aggro from the 3 total will go to the Hunter.
The only current workaround is for the hunter to shoot 2 times and stop, cancel the buff quickly, and resume DPS.
Try it on your pet. Shoot all 3 and watch the mob go right after you. Or, shoot twice and see it go to the pet."
http://forums.worldofwarcraft.com/th...icId=105771865
"It's known and set to be resolved in a future patch, not all issues can be hotfixed." - Drysc
http://forums.worldofwarcraft.com/th...05742100&sid=1
[ Voor 5% gewijzigd door Buckwhead op 24-05-2007 09:30 ]
Anoniem: 41820
Als het echt voor instances is zou ik geen riposte (en de 5 parry-punten daarvoor) nemen. Bovendien is improved eviscerate het zeker niet waard in instances, je gaat eerder voor slice and dice, rupture en envenom. Ook bij lethality zet ik mijn vraagtekens (alhoewel ik hem zelf ook heb).Na een tijdje Assassination/Subtlety gespecced te zijn wil ik nu gaan respeccen naar een build die meer past bij instancing (heroics,kara)
Zat zelf aan een combat build te denken. Twijvel nog tussen Murder en Lightning reflexes.. 1 punt in murder laten of beter dat punt in lightning reflexes plaatsen..
Heb nu MH sword/OH dagger(Binnenkort ook weer sword)
Iemand opmerkingen/tips bij de volgende build?:
http://www.worldofwarcraf...0510000000000000000000000
Dit is mijn build (sinds gisteren): http://www.wowhead.com/?talent=f0eboLxZMIVb0VzxMGkt
Ik log in en denk kom ik ga eens even m'n prot dps testen in een Battleground. Leuke gedachte, maar verder dan dat kwam ik ook niet. Eenmaal in de BG bevriest wow en doet het niets meer. (Ik vermoed dat het aan een addon ligt)
Even later start de raid.. Maulgar bugged en we hebben t maar opgegeven. Toen zijn we dus maar Karazhan in gegaan. We hadden ongelofelijke bagger dps (o.a. een afk rogue in Shatt
Moroes dan. Ik als OT sta keurig 2e op de threat meter.. maar soms ging Moroes toch gewoon iemand anders aanvallen ipv mij met als gevolg een paar dode
Maiden ging helemaal goed
*zucht* patch days...
Ajax Amsterdam! Op naar de 4e ster!
wat is dit nou voor een vraag.... ja er zijn epics gebuffed en ja Kara is een beetje getuned... wat wil je nog meer weten....Anoniem: 41820 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:31:
Is er iemand die al kan zijn ervaringen geven ivm de nieuwe, generfte kara en de gebuffte epix?
blup
Windows XP/2000 32-bitSnuffel schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 21:28:
Ik heb grafische problemen sinds de nieuwe patch.
Werk met ee Geforce 6600GT, 81.85 drivers.
En ineens ziet mijn scherm er in Outland uit als een schaakbord... allemaal flikkeringen...
even alt-tab en het probleem is weg, maar na een minuut of twee is het er weer.
En.. alleen in Hellfire, niet in Strattah bijvoorbeeld.
Schiet mij maar lek....
Version: 81.85
Release Date: October 20, 2005
Misschien je drivers eens updaten

Kara niet, epics wel. Ben ruwgeschat van 7k naar 7.5k health, van 9.2k naar 9.7k mana, van 1638 naar 1770 healing, van 106 naar 114 mp5 en van 16.5% naar 18.3% spellcrit gegaan. Dat is in bijna full Kara gear. Maakt raiden een stuk makkelijker tot dusver.Anoniem: 41820 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:31:
Is er iemand die al kan zijn ervaringen geven ivm de nieuwe, generfte kara en de gebuffte epix?
Curator na eerste evocation <40% etc.
blup
Anoniem: 41820
Blijkbaar wel een duidelijk merkbaar verschil dus. Als kara nu ook nog eens makkelijker is geworden dan wordt het raiden mss weer leuk, na anderhalve maand vast zitten op AranExitium schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:39:
[...]
Kara niet, epics wel. Ben ruwgeschat van 7k naar 7.5k health, van 9.2k naar 9.7k mana, van 1638 naar 1770 healing, van 106 naar 114 mp5 en van 16.5% naar 18.3% spellcrit gegaan. Dat is in bijna full Kara gear. Maakt raiden een stuk makkelijker tot dusver.

Ben het grotendeels met je eens maar op bosses die immune zijn voor poisons zal je dan toch eviscerate moeten gebruiken als je slice en dice nog een redelijke tijd up is en je nog 5 CP kan halen voordat het afloopt. Maarja of dat het dan idd waard is om punten aan te spanderen...Resistance_NL schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:31:
[...]
Als het echt voor instances is zou ik geen riposte (en de 5 parry-punten daarvoor) nemen. Bovendien is improved eviscerate het zeker niet waard in instances, je gaat eerder voor slice and dice, rupture en envenom. Ook bij lethality zet ik mijn vraagtekens (alhoewel ik hem zelf ook heb).
Dit is mijn build (sinds gisteren): http://www.wowhead.com/?talent=f0eboLxZMIVb0VzxMGkt
JE build ziet er iig goed uit, wellicht dat ik dat eens ga proberen
PSN jschut_82 | Xbox: JSchut82
Waar ik gister ook achter kwam is dat de methode om de 2e baas in Mechanar (Firemage met elementals) te pullen naar de kamer v/d laaste baas niet meer werkt. Ze reset zich zodra ze zich bevindt op de brug.
Daarentegen is de Mend Pet HoT erg fijn. Huntersmark is ook erg fijn en de surv tree is ook aanzienlijk verbeterd. Expose Weakness is beter dan Trueshot Aura als je > 500 agi heb. Zit nu op 650 agi unbuffed, dus 162AP voor 7sec voor de gehele raid/party als ik crit. En dat komt erg vaak voor met 30%crit chance.
Och iedereen is er flink op vooruit gegaan, dus zo boeiend is het niet.eendje schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:44:
en zo krijg je dus fijn een opsomtopic van hoeveel mensen er wel niet op voorruit zijn gegaan..
Stats boosts op epic items + nerfed bosses = easy mode instance. Guilds die vastzaten op Aran bijvoorbeeld zullen verder kunnen gaan.
Blizzard heeft gezegd dat ze willen dat meer mensen de nieuwe content zien, dus daar zijn ze waarschijnlijk in geslaagd. De meeste guilds die nu rond Gruul / Mag zitten zullen binnenkort wel progressen in SSC.
Anoniem: 11710
Ouderwets en overbodig. Ten eerste praat je onzin, je kan geen rank 10 heal op een low level casten. In 1.x zei hij dan nog iets van 'target is too low level', ik weet nog van mijn priest dat als ik op de zep mensen wilde buffen ik voor low levels het spellbook moest openen op zoek naar lagere ranks. Sinds 2.0 (december) downrankt hij automatisch, en cast je een 20 stam op een level 25 en een 8 stam op een level 15 bijv.Anoniem: 171114 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 13:19:
en soms zie je dus , in een gemengde groep met iets lagere en hogere lvl players
[/// | ******]******************************************************************************
en dan kun je maar beter snel je (tig-sec) cast cancelen en in plaats van een rank tig heal een (1.5sec) rank 3 heal op het poppetje pleuren
Anoniem: 11710
Je moet hem zelf gaan halen. Gisteravond gedaan, 2x shadow draenite, blood garnet en een (blauwe) star of elune. Die werd later die avond nog verkocht voor 70g dus dat was mooi meegenomen.redfoxert schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 13:40:Ik vraag me af of we nu onderhand wel eens die zak gems van de Consortium krijgen elke maand. Ben al 3 maanden Revered en nog altijd niks behalve dat eerste envelopje met meuk.
Die flikker bug is nieuw in 2.1, heeft niet zoveel te maken met drivers of types van videokaarten.Bosmonster schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:37:
[...]
Windows XP/2000 32-bit
Version: 81.85
Release Date: October 20, 2005
Misschien je drivers eens updaten
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Anoniem: 219317
Ik draai nu het DKP systeem van Null , ziet er prima uit zodat iedereen evenveel recht hebt op epic items etc...
mijn vraag is : Zodra je een kara Team hebt vastgesteld en je hebt al een paar runs gedaan en er komt een nieuwe speler bij voor in je team hoe behandel je die dan kwa dkp punten.
Ga je die eerst als trial behandelen en krijgt ie de eerste paar runs geen dkp punten , of begint ie op het niveau zoals ik bv begon toe ik startte met me eerste run door Kara ???
plz help bitte.
Rofl ja ik vroeg me ook al af wat er met Maul was nadat we voor de 3e keer "RUN" op vent voorbij hoorden komen... steeds de mage die ge1shot werd. Dus uiteindelijk daar een extra dedicated healer opgezet om te spammen en toen was het eigenlijk best makkelijk.Katala schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:34:
Patchdays... tsja ik zal er altijd een hekel aan hebben.
Ik log in en denk kom ik ga eens even m'n prot dps testen in een Battleground. Leuke gedachte, maar verder dan dat kwam ik ook niet. Eenmaal in de BG bevriest wow en doet het niets meer. (Ik vermoed dat het aan een addon ligt)
Even later start de raid.. Maulgar bugged en we hebben t maar opgegeven. Toen zijn we dus maar Karazhan in gegaan. We hadden ongelofelijke bagger dps (o.a. een afk rogue in Shatt) en zelfs een wipe op de trash mobs voor Attuman. Attuman vervolgens met 9 man gedaan.
Moroes dan. Ik als OT sta keurig 2e op de threat meter.. maar soms ging Moroes toch gewoon iemand anders aanvallen ipv mij met als gevolg een paar dode
Maiden ging helemaal goedDan ga je Opera doen, ging voor iedereen behalve mij goed. Ik kwam in zo'n tornado terecht en disconnect. Vervolgens bleef ik vast in de lucht zitten.. kwam er niet meer uit :< Uiteindelijk wederom lag dit aan een addon, al weet ik niet welke, behalve dat het een addon is die al geupdate is!
*zucht* patch days...
Vanavond kara ben benieuwd
Meest eerlijke is eerste 1-3 weken (trial) geen loot, wel dkp. Daarna volledig meerollen.Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:05:
Herhaling bericht :
Ik draai nu het DKP systeem van Null , ziet er prima uit zodat iedereen evenveel recht hebt op epic items etc...
mijn vraag is : Zodra je een kara Team hebt vastgesteld en je hebt al een paar runs gedaan en er komt een nieuwe speler bij voor in je team hoe behandel je die dan kwa dkp punten.
Ga je die eerst als trial behandelen en krijgt ie de eerste paar runs geen dkp punten , of begint ie op het niveau zoals ik bv begon toe ik startte met me eerste run door Kara ???
plz help bitte.
Edit: ik bedoel dus members eerst, evt overblijfsels gaan ofc naar trials ipv sharden
[ Voor 21% gewijzigd door porn* op 24-05-2007 10:09 ]
Bnet pindle#2913
Hoe werkt die nieuwe hunter's mark nu precies?deadsy33 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:53:
Daarentegen is de Mend Pet HoT erg fijn. Huntersmark is ook erg fijn en de surv tree is ook aanzienlijk verbeterd.
Klopt inderdaad voor een HoT, maar verder niet hoor. Kan nog gewoon een HL op een lvl 1 bank char gooien en dat kost me dan gewoon 880 mana.Anoniem: 11710 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:59:
[...]
Ouderwets en overbodig. Ten eerste praat je onzin, je kan geen rank 10 heal op een low level casten. In 1.x zei hij dan nog iets van 'target is too low level', ik weet nog van mijn priest dat als ik op de zep mensen wilde buffen ik voor low levels het spellbook moest openen op zoek naar lagere ranks. Sinds 2.0 (december) downrankt hij automatisch, en cast je een 20 stam op een level 25 en een 8 stam op een level 15 bijv.
Anoniem: 41820
Tja, dat beslis je helemaal zelf natuurlijk. Het minste gezeik heb je als je een nieuw member ook gewoon dkp geeft, maar aan oudere members prio geeft om te bidden denk ik. Heel vaak kunnen er in kara toch maar 1 of 2 mensen een item gebruiken, en dan zal je als trial toch wel loot krijgen.Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:05:
Herhaling bericht :
Ik draai nu het DKP systeem van Null , ziet er prima uit zodat iedereen evenveel recht hebt op epic items etc...
mijn vraag is : Zodra je een kara Team hebt vastgesteld en je hebt al een paar runs gedaan en er komt een nieuwe speler bij voor in je team hoe behandel je die dan kwa dkp punten.
Ga je die eerst als trial behandelen en krijgt ie de eerste paar runs geen dkp punten , of begint ie op het niveau zoals ik bv begon toe ik startte met me eerste run door Kara ???
plz help bitte.
als jullie niet aan negatieve DPS doen dan zou ik hem gewoon DKP punten geven als hij mee gaat. Hij zorgt toch ook voor progress, tis niet zo als bij een 40 man dat hij achterin een hoekje afk kan gaan zitten zijn.Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:05:
Herhaling bericht :
Ik draai nu het DKP systeem van Null , ziet er prima uit zodat iedereen evenveel recht hebt op epic items etc...
mijn vraag is : Zodra je een kara Team hebt vastgesteld en je hebt al een paar runs gedaan en er komt een nieuwe speler bij voor in je team hoe behandel je die dan kwa dkp punten.
Ga je die eerst als trial behandelen en krijgt ie de eerste paar runs geen dkp punten , of begint ie op het niveau zoals ik bv begon toe ik startte met me eerste run door Kara ???
plz help bitte.
Als er loot dropt en niemand anders wil het zou ik hem ook gewoon loot geven.. waarom niet?
blup
als trail heb je zowiezo weinig dkp punten dus alle oudere mensen hebben veel meer punten om te spenderen, dus krijgt een nieuweling niet meteen goede shit. dat is juist de hele point van DKPAnoniem: 41820 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:10:
[...]
Tja, dat beslis je helemaal zelf natuurlijk. Het minste gezeik heb je als je een nieuw member ook gewoon dkp geeft, maar aan oudere members prio geeft om te bidden denk ik. Heel vaak kunnen er in kara toch maar 1 of 2 mensen een item gebruiken, en dan zal je als trial toch wel loot krijgen.
blup
*edit* moeilijk he nl

[ Voor 8% gewijzigd door Ashrah op 24-05-2007 10:16 ]
Anoniem: 11710
5K farmen is een eitje, ik heb het niet eens echt geprobeerd en toch heb ik er twee.Anoniem: 121555 schreef op woensdag 23 mei 2007 @ 15:41:
Oi, ik loop niet te zeiken. Zo'n snelle vogel kan me gestolen worden, maar dat gelul dat het een eitje is om 5K bij elkaar te sprokkelen is gewoon niet altijd waar.
In onze guild heb je ook duidelijk twee soorten spelers, de no nonsense serieuze spelers die altijd goed spelen in instances, tussendoor farmen en aan hun professions werken. die hebben meestal geld zat en hebben alles goed geregeld.
Dan heb je nog de gays die continu in guild chat zitten te geinen en meestal flink pvp'en in de BG's. Die doen af en toe een instance en vallen dan op door continu te praten, op te scheppen over hun dps, opmerkingen maken zoals 'omg i really need <drop> from this boss', en toch wel regelmatig flinke fouten maken en daar altijd een verklaring voor hebben. Blijkbaar is het ok om een party te wipen als je muis niet lekker rolt of als je alt-tab de volgende groep target, want dan ligt het niet aan jou maar aan iets anders. Zo hebben ze de indruk dat ze zelf nooit wat fout doen. Dat zijn ook de mensen met professions op 200 of zo, omdat ze soms zomaar een profession droppen en een andere pakken, maar toch scheppen ze altijd op in chat "its 230 lol CBA to level it now", een uur later willen ze dat je alles laat vallen om ze in uldaman te helpen. Ze hebben natuurlijk altijd hulp nodig bij wat voor quest ook, zelfs de solo quests. Dit soort tieners hebben natuurlijk ook nooit meer dan 50g, want zelfs al gaan ze farmen dan zijn ze de meeste tijd kwijt aan te typen in guild chat hoeveel het suckt, en na 5 minuten en 10g zijn ze het al zat (zonder door te hebben dat dat betekent dat dat 2g per minuut is en dus 120g per uur als je door zou gaan), om dan goud te proberen te lenen van de anderen.
Als je dit gedrag en dit soort mensen regelmatig meemaakt, dan weet je meteen dat als je zelf een fast flying mount hebt dat je er dan zelf wat voor gedaan hebt. En dat als je berichten hier leest over mensen die klagen dat je dan wel goud moet kopen, dat het ze een jaar kost of dat blizzard zou sucken, dan wekt dat geen sympathie op maar afkeer. Dan denk ik meteen aan die matige spelers die niks kunnen en altijd voor problemen zorgen, en dat is toch geen beeld wat je wil opwekken.
Ook helpt het niet dat ik m'n LW naar 375 heb gelvled. Veel gefarmed maar ook een hoop gekocht.
Mocht ik nu een high lvl alt hebben met 2 gathering profs weet ik zeker dat ik de 5k makkelijk zou kunen halen.
blup
Anoniem: 219317
Tis de bedoeling dat wij aan negatieve dkp gaan doen , dus als er dan een nieuwe speler in het team komt en die begint normaal en wij zitten negatief kwa dkp , dan klopt het toch ook niet helemaal ?eendje schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:11:
[...]
als trail heb je zowiezo weinig dkp punten dus alle oudere mensen hebben veel meer punten om te spenderen, dus krijgt een nieuweling niet meteen goede shit. dat is juist de hele point van DKP
Daarom krijgen je 'oudere' leden nog altijd prioriteit over nieuwe leden tijdens hun trial periode.Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:26:
[...]
Tis de bedoeling dat wij aan negatieve dkp gaan doen , dus als er dan een nieuwe speler in het team komt en die begint normaal en wij zitten negatief kwa dkp , dan klopt het toch ook niet helemaal ?
Overigens als je leden te ver onder 0 gaan is het misschien handig om dat gewoon te beperken?
Zelfs als je je nieuwe lid geen DKP zou geven en de rest staat gewoon erg laag komt hij er alsnog veel beter uit dan de rest
Clowns to the left of me, Jokers to the right
Anoniem: 63072
En mn druid gebruikt nu eindelijk zijn clefthoof setje
Nu waren die eerste wel iets te lowlevel, maar ik vind het toch leuk om mensen te helpen. Al geeft het wel stukken meer voldoening als je in je eentje een gelijk-level Elite weet te killen, i.p.v. een paar beesten van 4 à 5 levels lager.
“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
je begint dus met 110 ap, elke succesvolle hit (ranged) gooit er 11 AP er bovenop, tot een maximum van 440 ap. (een verhoging van 31.4 dps aan het eind voor hunters)Maranno schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:15:
Hij stackt nu, elke keer dat je de mob raakt komt er een stack bij tot een max van 40 (weet ff niet exacte aantal) charges die blijven dan tot HM verdwijnt, maar als je HM dus op tijd vernieuwt blijven de stacks zitten.
*edit* moeilijk he nl
Mage met enchanting / tailoring (farming doe ik niet)eendje schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:24:
mwah als je alle quests al gedaan hebt, een tank of healing spec hebt en geen hoge lvl alt, is het gewoon een stuk lastiger om fatsoenlijk te grinden. Ik heb bijv als tank/healer druid ontzettend veel moeite om fire elementals (en in mindere mate air elementals) neer te krijgen terwijl dat juist de motes zijn die voor lekker veel geld verkopen. AH afstruinen voor koopjes probeer ik ook, maar lukt niet altijd, veel mensen gebruiken auctioneer en weten wat de waarde van dingen is.
Ook helpt het niet dat ik m'n LW naar 375 heb gelvled. Veel gefarmed maar ook een hoop gekocht.
Mocht ik nu een high lvl alt hebben met 2 gathering profs weet ik zeker dat ik de 5k makkelijk zou kunen halen.
ong 8k uitgegeven aan spellfire / spellstrike set
6k aan mount (225/300 ridingskill)
1k+ aan steentjes
sunfire enchant is al 1k, bracer enchant 500g. Alle overige enchants bij elkaar 3k+
en ik loop nog rond met 4000g+
M'n alt warlock heeft tailoring + skinning. (skinning ga ik droppen voor JC want skinnen haalt m'n xp/uur omlaag) en daarmee zit ik nu op 500g ofzo met alleen alle quests in hellfire peninsula.
Altje priest (lvl 61) staat alleen pots te draaien met mats die ik koop van de AH en met winst weer verkoop.
gathering proffs zijn leuk, maar dus niet nodig.
Bijkomend effect is dat nieuwe members vaak drops van eerste bazen krijgen, en dat tegen de tijd dat de 'betere loot' dropt van bazen verder in de instance, zijn je regular members aan de beurt om items te krijgen.
Wij gebruikten ook nog een 1-epic-per-raid regel om te zorgen dat niet alle drops naar een iemand zouden gaan. (ok uitzonderingen daargelaten natuurlijk als bijv. de hele avond alleen maar plate dropt, dan krijgen plate wearers meerdere drops die run)
Alleen 1 leuke regel erbij: what you bid is what you pay.
Sommige dingen zijn dus ook aardig prijzig : )
en waar ik me dan aan erger zijn die lui die denken dat ze uberpro zijn, nooit wat zeggen altijd alles klaar hebben. Die lui zijn gewoon uber saai en niet leuk om mee te spelen, ook al zijn ze misschien goed. Dan heb ik liever wat slackers met een leuke persoonlijkheid in mn party. Als er iets is wat ik haat is dat er gedurende de hele run alleen maar tactics wordt geblaat en wat doorgehakt. Geef mij dan maar een wipe of 2 en wat gelach en gegier, dat is veel leuker. Het is bovendien een spelletje, ik zie het al voor me hoe die super spelers wat als een zombie achter hun pc zitten.Anoniem: 11710 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:17:
[...]
5K farmen is een eitje, ik heb het niet eens echt geprobeerd en toch heb ik er twee.
In onze guild heb je ook duidelijk twee soorten spelers, de no nonsense serieuze spelers die altijd goed spelen in instances, tussendoor farmen en aan hun professions werken. die hebben meestal geld zat en hebben alles goed geregeld.
Dan heb je nog de gays die continu in guild chat zitten te geinen en meestal flink pvp'en in de BG's. Die doen af en toe een instance en vallen dan op door continu te praten, op te scheppen over hun dps, opmerkingen maken zoals 'omg i really need <drop> from this boss', en toch wel regelmatig flinke fouten maken en daar altijd een verklaring voor hebben. Blijkbaar is het ok om een party te wipen als je muis niet lekker rolt of als je alt-tab de volgende groep target, want dan ligt het niet aan jou maar aan iets anders. Zo hebben ze de indruk dat ze zelf nooit wat fout doen. Dat zijn ook de mensen met professions op 200 of zo, omdat ze soms zomaar een profession droppen en een andere pakken, maar toch scheppen ze altijd op in chat "its 230 lol CBA to level it now", een uur later willen ze dat je alles laat vallen om ze in uldaman te helpen. Ze hebben natuurlijk altijd hulp nodig bij wat voor quest ook, zelfs de solo quests. Dit soort tieners hebben natuurlijk ook nooit meer dan 50g, want zelfs al gaan ze farmen dan zijn ze de meeste tijd kwijt aan te typen in guild chat hoeveel het suckt, en na 5 minuten en 10g zijn ze het al zat (zonder door te hebben dat dat betekent dat dat 2g per minuut is en dus 120g per uur als je door zou gaan), om dan goud te proberen te lenen van de anderen.
Als je dit gedrag en dit soort mensen regelmatig meemaakt, dan weet je meteen dat als je zelf een fast flying mount hebt dat je er dan zelf wat voor gedaan hebt. En dat als je berichten hier leest over mensen die klagen dat je dan wel goud moet kopen, dat het ze een jaar kost of dat blizzard zou sucken, dan wekt dat geen sympathie op maar afkeer. Dan denk ik meteen aan die matige spelers die niks kunnen en altijd voor problemen zorgen, en dat is toch geen beeld wat je wil opwekken.
Zelfde geld voor de guildchat van mijn guild atm. Daar zitten ook allemaal van die lowlifes in die alleen maar L2P kunnen zeggen en van die niet grappige opmerkingen kunnen maken. Iedereen is veel te gefocused om de beste te worden en kijken je ook vreemd aan als je een bepaald item of enchant niet hebt.
Bovendien zijn die lui zo gemotiveerd en verslaafd dat ze enkel maar over equipment en enchants en dat soort bende kunnen praten en er nooit es een leuke conversatie mee gehouden kan worden over wat ze die dag hebben gedaan.
[ Voor 3% gewijzigd door Proqzor op 24-05-2007 10:46 ]
Anoniem: 121555
Je hebt ook een holy priest?Anoniem: 11710 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:17:
[...]
5K farmen is een eitje, ik heb het niet eens echt geprobeerd en toch heb ik er twee.
-verhaal-
signedDrProctor schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:44:
[...]
en waar ik me dan aan erger zijn die lui die denken dat ze uberpro zijn, nooit wat zeggen altijd alles klaar hebben. Die lui zijn gewoon uber saai en niet leuk om mee te spelen, ook al zijn ze misschien goed. Dan heb ik liever wat slackers met een leuke persoonlijkheid in mn party. Als er iets is wat ik haat is dat er gedurende de hele run alleen maar tactics wordt geblaat en wat doorgehakt. Geef mij dan maar een wipe of 2 en wat gelach en gegier, dat is veel leuker. Het is bovendien een spelletje, ik zie het al voor me hoe die super spelers wat als een zombie achter hun pc zitten.
Zelfde geld voor de guildchat van mijn guild atm. Daar zitten ook allemaal van die lowlifes in die alleen maar L2P kunnen zeggen en van die niet grappige opmerkingen kunnen maken. Iedereen is veel te gefocused om de beste te worden en kijken je ook vreemd aan als je een bepaald item of enchant niet hebt.
Bovendien zijn die lui zo gemotiveerd en verslaafd dat ze enkel maar over equipment en enchants en dat soort bende kunnen praten en er nooit es een leuke conversatie mee gehouden kan worden over wat ze die dag hebben gedaan.
wat is er gebeurt met hunters mark? heb ik iets gemist?deadsy33 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:33:
[...]
je begint dus met 110 ap, elke succesvolle hit (ranged) gooit er 11 AP er bovenop, tot een maximum van 440 ap. (een verhoging van 31.4 dps aan het eind voor hunters)
- Een vliegend oog (Sleepy Willy)
- Yoshi-achtig figuurtje (dino)
- Klein olifantje (Ellek).
Lekker veel xp ook, voor elke quest 12600 (en het zijn er 6)
[ Voor 12% gewijzigd door Jerry op 24-05-2007 10:52 ]
Toch is het ook een kwestie van prios.
Ik had bv al 2epics kunnen hebben als ik mijn prioriteiten niet ergens anders had liggen.
Ik ben rerolled naar dranei enhancement shaman, ik was er al snel achter dat het daarbij al "about the gear" is.
We hebben basicly 2 melee attaks, autoatack en stromstirke, dus als je wat hit dan kan het maar beter goed raak zijn.
Dus ik ben niet tevreden met de blue axes uit instances (buiten het feit dat die gewoon plainly sucken voor een enhancement behalve sommige heroic drops).
Dus insert 2 craftable epics a 3500g voor het paar.
Vervolgens de rest van de gear.. hmm t4 teh suck, karazhan drops> afgekeurde hunter epics mjah wat dan (al zijn die fiend slayer boots goddelijk voor een enhancement).
Hey een 3piece crafable epic LW set die alles tot (en maybe met) SSC met sokken rockt.
Goh, dan stoppen we dat gold toch gewoon daarin (net als die wazige troll heb ik een schurft aan grinden alleen kom ik er soms niet onderuit).
Dus dan lvl je LW naar 300 (meh 400g aan leer van de AH is niet zoveel).
Dan tot 350 (hmm dat wordt al duurder magoe het is voor het goede doel).
Dan vanaf 350>375.. Nou hier gaat het leuk worden.
17 paar Clefthoof boots maken en 3 cobrahide legarmors.
Als je dus geen zin heb om 350 clefthoof leather te gaan farmen en alle andere mats (zoals ik) dan tik je daar zomaar weer 2k gold vooraf.
Dan de 3piece epic's hup weer 1500g.
Achja, het was het allemaal waard, maar om dan door iemand anders een slacker genoemd te worden omdat ik nog geen epic flying mount heb die in zijn blue/pre2.1shijtkarazhan epic rondloopt wordt ik sjaggie van.
Zeker als die ook in kara/gruul de stront om de oren geslagen krijgt door mij en daar dan begint over te zeiken dat shamans OP zijn.
Die vergeet dan wel ff dat ik wel de moeite heb genomen om de beste gear te krijgen die er atm is voor mij (en daar bijan 8kgold in heb zitten) en dus dan ook maar ff over het hoofd ziet dat ik dus ook zijn t4 tokens niet nodig heb. Die krijgt van mij dus een hele grote bek.
Magoe, nog 3/400g en dan gaan we die 300skill maar eens halen, de mount heb ik al.
En for the record, ik grind wel, clefthoofs in nagrand vanwege de clefthoof meat (+20str food verkoopt lekker) en het leer) en die mana beesten in area52 (motes of mana en skinnable, dus dubbele inkomsten op biede locaties.
Maar het meeste verdien ik toch op de ah, gewoon een niche markt zoeken binnen jouw profs en cashen maar.
Anoniem: 158967
Waar kan je die q's halen? En hoelang blijft die pet bij je?Jerry schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:50:
De non-combat pets die je kan krijgen voor children's week zijn leuk.
- Een vliegend oog (Sleepy Willy)
- Yoshi-achtig figuurtje (dino)
- Klein olifantje (Ellek).
Lekker veel xp ook, voor elke quest 12600 (en het zijn er 6). Alles is te doen op lvl 62.
Pet blijft voor altijd bij je. Quest haal je bij het weeshuis in de lower city in shattrathAnoniem: 158967 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:52:
[...]
Waar kan je die q's halen? En hoelang blijft die pet bij je?
Anoniem: 11710
ja maar gold mail je natuurlijk makkelijk heen en weer.Anoniem: 121555 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:46:
Je hebt ook een holy priest?
zoals boven beschreven..BootVluchteling schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:49:
[...]
wat is er gebeurt met hunters mark? heb ik iets gemist?
BTW, heb je die nieuwe pet (passive) skill al? Cobra reflexes buffed je pet zodat ie meer dps doet (+/- 20dps)
Daar heb je sowieso al gear voor gekregen. Veel guilds laten trialees niet meerollen, die krijgen alleen gear die niemand anders wil. Bij ons rollen (gebruiken geen DKP maar rollen gewoon) ze in principe wel gewoon mee, maar 9 van de 10 passen voor een guildie.Anoniem: 219317 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:26:
[...]
Tis de bedoeling dat wij aan negatieve dkp gaan doen , dus als er dan een nieuwe speler in het team komt en die begint normaal en wij zitten negatief kwa dkp , dan klopt het toch ook niet helemaal ?
Tussen je lvl 70 Holy priest en je lvl 4 alt die niet hoger is omdat je daar geen tijd voor hebt?Anoniem: 11710 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:54:
[...]
ja maar gold mail je natuurlijk makkelijk heen en weer.
Anoniem: 121555
Tja, ik heb een holy priest en een lock die nu 68 is. Eigenlijk heb ik alleen maar tijd om 3 á 4 keer per week een paar uur te raiden en ben al blij als ik m'n repairs, sacred candles en spul voor elixirs kan betalen. Misschien dat het wel zou gaan als ik meer tijd heb, maar helaas mag ik van m'n baas niet onder werktijd gamen en m'n vriendin wil me ook weleens zien. Ga me dus niet vertellen dat 5k gold farmen een eitje is, want dat is gewoon niet áltijd waar. Kan me voorstellen dat het met meer tijd best zou gaat lukken op den duur, maar soms moet je prioriteiten stellen.Anoniem: 11710 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:54:
[...]
ja maar gold mail je natuurlijk makkelijk heen en weer.
En je hebt ook no nonsense serieuze spelers die altijd goed spelen in instances, maar geen tijd hebben om te farmen.de no nonsense serieuze spelers die altijd goed spelen in instances, tussendoor farmen en aan hun professions werken.
[ Voor 14% gewijzigd door Anoniem: 121555 op 24-05-2007 11:09 ]
Anoniem: 219317
Ik loop als enige op de server : Stormscale, rond met zo'n tranquil mechanical yeti , echt te grappig gewoonJerry schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:52:
[...]
Pet blijft voor altijd bij je. Quest haal je bij het weeshuis in de lower city in shattrath.
Als je feral spec hebt als druid, kan je toch wel behoorlijk goed farmen tbh. Onze ferals zijn in principe tanks maar pikken gewoon af en toe wat dps gear op, waarmee ze ook tijdens bosses waar ze niet hoeven te tanken kunnen dpsen, en prima mee kunnen farmen/questen.eendje schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:24:
mwah als je alle quests al gedaan hebt, een tank of healing spec hebt en geen hoge lvl alt, is het gewoon een stuk lastiger om fatsoenlijk te grinden. Ik heb bijv als tank/healer druid ontzettend veel moeite om fire elementals (en in mindere mate air elementals) neer te krijgen terwijl dat juist de motes zijn die voor lekker veel geld verkopen.
Cool. Ik ben eerst bezig met de quest van Stormwind, maar wilde daarna ook die uit Outland doen.Jerry schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:50:
De non-combat pets die je kan krijgen voor children's week (in outland) zijn leuk.
- Een vliegend oog (Sleepy Willy)
- Yoshi-achtig figuurtje (dino)
- Klein olifantje (Ellek).
Lekker veel xp ook, voor elke quest 12600 (en het zijn er 6). Alles is te doen op lvl 62. Straks maar even kijken in ogrimmar voor het andere weeshuis
.
---
Ik wil trouwens vanavond eens wat Herbs gaan gatheren, vooral voor het geld. Nu zat ik een beetje op wowhead.com te kijken, maar daar staan natuurlijk geen prijzen. Iemand enig idee wat ik (als level 60) het beste kan gaan zoeken, om snel geld te verdienen?
“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
Ik ben geen die-hard raider, maar volgens mij zijn de meeste bosses tegenwoordig niet poison immune. In ieder geval wil je zelfs in dat geval nog slice and dice als finisher gebruiken, wat betekend dat je daar de eerste vijf combo punten aan besteed.JSchut schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 09:48:
Ben het grotendeels met je eens maar op bosses die immune zijn voor poisons zal je dan toch eviscerate moeten gebruiken als je slice en dice nog een redelijke tijd up is en je nog 5 CP kan halen voordat het afloopt. Maarja of dat het dan idd waard is om punten aan te spanderen...
Aangezien je met combat gemiddeld 30 energy per 2 seconden krijgt (offhand + finishing refunds + base energy) Betekend dit dat je eviscerate na ongeveer 30 seconden kan doen. Met een mooie eviscerate van 1500, kom je na talents op 1725 uit. dat is 225 : 5 = 7,5 dps erbij voor 3 talent points.
En dat is in het geval dat je eviserate WEL gebruikt... erg slechte punten besteding, tenzij je heel veel grind... (alhoewel ik dan nog eerder voor remorseless attacks zou gaan). Mijn berekening is heel erg ruw, ik denk dat je in de praktijk nog minder dps erbij krijgt.
ik kan het ff niet zo 123 vinden.. sorry bout thatdeadsy33 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:59:
[...]
zoals boven beschreven..
BTW, heb je die nieuwe pet (passive) skill al? Cobra reflexes buffed je pet zodat ie meer dps doet (+/- 20dps)
uhm, maar is dat een talent dan of een buff van de standaard skill..? ik heb (of had..? is de talenttree gereset?) de imp. hunter mark..
merk btw wel dat focus nu snel op is bij mn pet, nu hij meerdere attacks kent
QFTSMulTiE schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 11:10:
Ik mis de posts van Nawintjuh....
Lief dagboek,
*Wall of text*
giev!!!
[ Voor 16% gewijzigd door BootVluchteling op 24-05-2007 11:12 ]
Bnet pindle#2913
np, maar je quote mij waar het antwoord al in stondBootVluchteling schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 11:11:
[...]
ik kan het ff niet zo 123 vinden.. sorry bout that
uhm, maar is dat een talent dan of een buff van de standaard skill..? ik heb (of had..? is de talenttree gereset?) de imp. hunter mark..
merk btw wel dat focus nu snel op is bij mn pet, nu hij meerdere attacks kent
Het is dus een buff van de normale skill. Imp Hunter's Mark neemt alleen je base AP mee voor melee. Dus 110 AP bij 5/5 imp.hunter's mark en niet de 440 AP die hunters krijgen na 30 shots.
Hehe nee moet ik nog fixen, gisteren na inloggen en m'n ui even snel aanpassen na updates, Kara in ging behoorlijk wat sneller dan normaal ongeveer 3.5 uur Karazhan leeggehaalt, als nu chess en prince eens een keertje aardig voor mij gingen doendeadsy33 schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:59:
[...]
zoals boven beschreven..
BTW, heb je die nieuwe pet (passive) skill al? Cobra reflexes buffed je pet zodat ie meer dps doet (+/- 20dps)
Vanavond SSC, Hydros generfed en die werd al ge-oneshot
Neemt niet weg dat zn drivers antiek zijn en rijp zijn voor een upgradeKapoen schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 10:04:
[...]
Die flikker bug is nieuw in 2.1, heeft niet zoveel te maken met drivers of types van videokaarten.
Overigens dat het nieuw is met 2.1 wil niet zeggen dat het niks met drivers te maken heeft. Het kan nog steeds een bug zijn die onstaat uit het gebruik van oude drivers.
Of het zo is weet ik niet, heb zelf nog niet kunnen spelen sinds de patch.
Mwah imp evisc is ook meer een PvP talent he, in principe gebruik ik het weinig in raids (vooral SnD en soms Envenom/Rupture ftw!). Ik pak het echter nog wel steeds omdat je meestal nog wat punten als fillers nodig hebt, alhoewel ik steeds meer neig om Murder ipv de 2/3 imp evisc die ik nu heb te pakken. Aangezien eviscerate ook nog door armor reduced wordt is de netto winst niet zo heel erg hoog...Resistance_NL schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 11:08:
Ik ben geen die-hard raider, maar volgens mij zijn de meeste bosses tegenwoordig niet poison immune. In ieder geval wil je zelfs in dat geval nog slice and dice als finisher gebruiken, wat betekend dat je daar de eerste vijf combo punten aan besteed.
Aangezien je met combat gemiddeld 30 energy per 2 seconden krijgt (offhand + finishing refunds + base energy) Betekend dit dat je eviscerate na ongeveer 30 seconden kan doen. Met een mooie eviscerate van 1500, kom je na talents op 1725 uit. dat is 225 : 5 = 7,5 dps erbij voor 3 talent points.
En dat is in het geval dat je eviserate WEL gebruikt... erg slechte punten besteding, tenzij je heel veel grind... (alhoewel ik dan nog eerder voor remorseless attacks zou gaan). Mijn berekening is heel erg ruw, ik denk dat je in de praktijk nog minder dps erbij krijgt.
Bnet pindle#2913
Upcoming in 5..
Het Grote World of Warcraft topic - Deel 118
Daar verder... Nogmaals... Veranderdingen voor in de startpost NIET in het topic zelf melden, maar een DM/Mail sturen..
Ik check ook niet 24/7 (kom er wel in de buurt tho) dit topic, dus ik kan wel eens wat mislopen..
Have fun!
[ Voor 65% gewijzigd door enira op 24-05-2007 11:40 ]
Twitch: Phyloni1
Path of Exile character info: Active character
ik ben tanking/healnig specced... dus ik heb een hoop pure +dmg talents niet. Ik zou eventueel natuurlijk in m'n tanking gear kunnen grinden, dan ga ik niet dood, maar duurt het wel een half uur voordat een mob neergemept isSouLmaN schreef op donderdag 24 mei 2007 @ 11:07:
[...]
Als je feral spec hebt als druid, kan je toch wel behoorlijk goed farmen tbh. Onze ferals zijn in principe tanks maar pikken gewoon af en toe wat dps gear op, waarmee ze ook tijdens bosses waar ze niet hoeven te tanken kunnen dpsen, en prima mee kunnen farmen/questen.
blup
Anoniem: 63072
Ik laat de epic kip nog even voor wat hij is.
Dit topic is gesloten.