Toon posts:

Outlook Express: bericht wil niet verzenden

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Wanneer ik een bericht wil verzenden vanaf mijn Hotmail-account met Outlook Express, krijg ik deze melding:

Er is een time-out opgetreden tijdens de communicatie met de server. Account: 'TB', Server: 'http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp', Protocol: HTTPMail, Poort: 0, Beveiligd(SSL): Nee, Socketsfout: 12019, Foutnummer: 0x800CCC19

Vervolgens blijft het mailtje in het Postvak Uit staan.

Wat te doen?

  • Kixtart
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online

Kixtart

Destruction = Improvement

Hotmail wordt al langer niet meer ondersteund in OE (of andere). De meeste mensen kunnen de emails niet meer ophalen of versturen. Als je het wel nog kunt ophalen heb je nog geluk.

0x800CCC19 is trouwens een time-out. Dus de server kan niet gevonden worden of geen contact mee gemaakt worden.

Edit: Google zegt trouwens dat die fout vaak door virusscanners komt, maar dit verwacht ik hier eigenlijk niet.

Meer info:
http://www.google.se/sear...CCC19+hotmail&btnG=Search

[ Voor 57% gewijzigd door Kixtart op 16-05-2007 10:42 ]

☻/
/▌
/ \


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor je reactie.

Ik heb het probleem pas een week ofzo, dus ik denk niet dat het iets met de ondersteuning te maken heeft. Verder kan ik wel gewoon mails binnenhalen.

Ik heb alle virusscanners, spyware checkers, firewalls nu uitstaan en nog werkt het niet... :(