[Vista/Nvidia] Hoe scaling aanzetten op analoge aansluiting?

Pagina: 1
Acties:

  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Hallo, Tweakertjes :)

Mijn broer heeft een tft (Acer 1024x768), maar deze heeft een d-sub (dus analoge) aansluiting.
Hij wil op een resolutie spelen van 1024x576 (widescreen), met zwarte balken boven en onder.
De tft is aangesloten op een Nvidia 6800.

Op mijn monitor (met een DVI-aansluiting) is er in het Nvidia control panel een optie "Change Flat Panel Scaling" waarbij je het 'gedrag' van de monitor kan kiezen (uitrekken, niet-uitrekken, etc).
Hier te zien bij mij:
Afbeeldingslocatie: http://img526.imageshack.us/img526/3141/scalinggv4.jpg

Bij mijn broer is deze niet te zien, vermoedelijk omdat de monitor een analoge aansluiting heeft.

Ik heb geprobeerd om de correcte drivers voor de monitor te installeren om zo de computer te vertellen dat het een tft is, dit werkt niet (ik heb de driver aangemaakt met Rivatuner).

Tevens heb ik geprobeerd om via de DVI poort en een DVI->D-sub converter de computer te foppen, maar dit werkte ook niet.

Ik heb ook in mijn register gezocht om te kijken of ik de instelling kon vinden voor scaling (ofwel de pagina voor het control panel, ofwel de instelling zelf), maar dit is mij niet gelukt.

Uiteraard heb ik gegoogled, maar kwam er niet ver mee (een ander probleem uit oudere drivers, dat die pagina z'n instellingen vergeet) verpest de results.

De drivers zijn versie 165.03.

Iemand een suggestie om alsnog deze resolutie te krijgen?

"Always remember to quick save" - Sun Tzu


  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
/me bump

Niemand een idee hoe ik 'letterboxed' 1024x576 kan krijgen op een 1024x768 monitor?

"Always remember to quick save" - Sun Tzu


  • kutkip
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 25-03 23:04
Mijn driver is dan wel in het Nederlands maar kijk eens bij 'aangepaste resoluties beheren'. Als je dan creëren doet en op advanced klikt kun je het denk ik aanpassen.