Nvidia Nforce 3 driver zorgt voor opnieuw opstarten

Pagina: 1
Acties:

  • mariusbrouwe
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 25-01 21:49
Ik heb mijn computer opnieuw geïnstalleerd met Windows XP. Ik heb vervolgens ook alle nieuwe drivers gedownload waaronder de Nvidia Nforce 3 driver.
Terwijl die geïnstalleerd wordt gaat mijn scherm op slaap modus en ondertussen start de computer opnieuw op. Maar hij komt niet verder dan de bios. Ik heb Windows XP ondertussen ook een tweede keer geïnstalleerd, tevergeefs...Het lijkt mij dat het niet aan de hardware ligt, hij deed het immers prima voor de Windows install.
Dit zijn de drivers die ik gebruikt had. http://www.nvidia.com/object/nforce3_winxp_5.11 Het is versie 5.11.
Zo ziet mijn systeem eruit:
  • Socket 754 NVIDIA nForce3 250 (Asrock K8Upgrade-NF3)
  • AMD Sempron 3400+ 64bit s754
  • 1024MD-pc 400
  • ATI Radeon 9550

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Ik zou zeggen, probeer het eerst eens met een andere driverversie. Als deze problemen geeft (die je voorheen niet had met andere drivers) dan zou ik daar het probleem zoeken.