Toon posts:

[FORM] submit vraag

Pagina: 1
Acties:
  • 15 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een formulier gemaakt in html en wordt verstuurd met PHP. Nu wil ik weten of het mogelijk is dat de send button pas actief wordt als alle velden ingevuld zijn.

Alvast bedankt!

  • Voutloos
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Ten eerste PHP verstuurt niets, jij stuurt iets naar een PHP script. ;)

Ten tweede, ja dat kan. Laat een javascriptje de knop disablen en pas enablen na het invullen van alle velden. Maak wel op meer manieren duidelijk dat alles ingevuld moet zijn, anders denken users dat je formulier stuk is. :P

{signature}


  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Ja, dat kan, maar dan moet je met Javascript aan de slag en JS hoort (zoals je kunt lezen in Waar hoort mijn topic?) in [WEB] en niet in [PRG].

Echter, zoals je kunt lezen in onze Programming Beleid Quickstart verwachten we wel een beetje eigen inzet en dat mis ik nogal in je topic; vandaar dat ik dit topic niet verhuis maar sluit.
Je bent van harte welkom met een nieuw topic in het juiste forum, maar zorg dan a.u.b. dat je de quickstart in acht neemt ;)

Let dan overigens ook op je topictitel; die topictitel die je nu verzonnen hebt dekt de lading niet helemaal en de 'tag' [FORM] is ook...euh...mwa :P

[ Voor 9% gewijzigd door RobIII op 10-05-2007 17:49 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Dit topic is gesloten.