Toon posts:

[mobo] P4P800S en nieuwe HDD

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Kan iemand mij vertellen waar ik kan vinden wat mijn mobo (P4P800S) als maximum aan kan qua capaciteit van harde schijfen, want de prijzen van HDD's zijn nu erg laag maar ik wil er geen 1 kopen die ik maar voor een deel kan gebruiken. Ik heb al gezocht maar ik kan niks vinden. Ik zal dan wel weer verkeerd zoeken.

Iemand een idee?

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Zolang je een fatsoenlijk recente bios, windows XP SP2 met NTFS installeert of gebruikt om de schijf te formatteren zal er niet veel mis gaan tot zeer grote harde schijven :) . Op de S-ATA poort zal het zeer waarschijnlijk zijn dat het bord prima met 500GB schijven overweg kan :) .

Succes!

De meeste mensen deugen!


Verwijderd

Topicstarter
Ok dank je. Ik ga het van de week uitproberen.

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Mocht het lukken, laat het ons even weten hoe het afloopt :) . Altijd fijn om de topics hier op GoT goed afgesloten te zien!

De meeste mensen deugen!